Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/12/2009

ActiveJet wprowadził pierwsze na polskim rynku zamienniki tuszy Lexmark 18C2180E

Marka ActiveJet rozbudowała swoją ofertę o cztery nowe modele tuszy kompatybilnych do drukarek Lexmark. Tusze marki ActiveJet są jednymi z pierwszych zamienników tuszy Lexmark 13400HC i 18CX190, a pierwszymi w wypadku modelu 18C2180E i 18C2110.

active-jet-logoCztery modele nowo wprowadzonych zamienników do drukarek Lexmark objęte są 36 miesięczną gwarancją. Zamienniki tuszy Lexmark 18C2180E (kod ActiveJet AL-37N) oraz 18C2110 (kod ActiveJet AL-15N) ActiveJet wprowadził jako pierwszy na rynek.

Pozostałe dwa modele, czyli zamienniki 13400HC (kod ActiveJet AL-400N) i 18CX190 (kod ActiveJet AL-2N) jako jeden z pierwszych.

Sugerowana cena detaliczna dla klienta końcowego to ok. 90 zł za sztukę.

Przeczytaj także:   Elegancki przenośny dysk Samsung Portable SSD T1

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku