13/12/2009

ATEN VE066 Mini Cat 5 DVI – transmisja wysokiej jakości sygnału video na długie dystanse

ATEN wprowadza na rynek swój nowy extender. VE066 Mini Cat 5 DVI Extender umożliwia wydłużenie dystansu dzielącego źródło sygnału DVI i ekran nawet do 20m przy wykorzystaniu pojedynczego kabla Cat 5e lub Cat 6. Urządzenie pozwala uniknąć konieczności inwestowania w drogie przewody DVI.

VE066 Mini Cat 5 DVI Extender obsługuje tzw. hot-plugging, rozwiązanie pozwalające na łatwe podłączanie lub odłączanie Transmittera i Receivera VE066 bez konieczności wyłączania urządzeń. W pełni kompatybilny ze wszystkimi przełącznikami DVI firmy ATEN, VE066 Mini Cat 5 DVI Extender stanowi wygodne, kompaktowe i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające na wydłużenie odległości dzielącej źródło sygnału DVI od ekranu będącego jego odbiornikiem.

ATEN VE066 Mini Cat 5 DVI

Dzięki stworzonej przez firmę ATEN technologii Smart Video Display, jakość obrazu jest automatycznie dostosowywana do rozdzielczości urządzenia odbierającego sygnał.

VE066 Mini Cat 5 DVI Extender obsługuje sygnał wideo najwyższej jakości – rozdzielczości HDTV 720p, 1080i, 1080p oraz rozdzielczości standardów SVGA, SXGA, UXGA i WUXGA (1920×1200).

Extender VE066 pozwala na przesyłanie obrazu w trybie 1080p na odległość do 15 metrów. Podobnie w przypadku rozdzielczości 1600×1200. Jeżeli zaś chodzi o sygnał HDTV (tryb 1080i), VE066 umożliwia przesyłanie go na odległość do 20 metrów.

Nowy extender firmy ATEN jest zgodny z systemem High-bandwidth Digital Content Protection 1.1 (HDCP – systemem ochrony treści cyfrowych).

VE066 Mini Cat 5 Extender jest już dostępny w sprzedaży. Sugerowana cena netto to 31,99$.

Przeczytaj także:   E-zakupy w natarciu

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]