Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

21/12/2009

Becker gwarantuje najnowsze mapy w ciągu 45 dni od zakupu urządzenia

Od 1 grudnia 2009 roku firma Harman/Becker wprowadziła gwarancję darmowej aktualizacji map do najnowszej aktualnie dostępnej wersji poprzez portal Becker MyXtras lub oprogramowanie Content Manager.

Największym problemem osób kupujących nowe urządzenia nawigacyjne jest to, czy zawierają one aktualne mapy. Firma Harman/Becker postanowiła rozwiązać dylemat swoich klientów i wprowadziła gwarancję najnowszej wersji map firmy Navteq.

Becker Z205 Gwarancja Map

Aktualizacje są dostępne poprzez nowy portal Becker MyXtras. Klienci, którzy kupili urządzenie nawigacyjne marki Becker mogą w ciągu 45 dni od daty zakupu pobrać za darmo aktualizację do najnowszej dostępnej wersji map. Dzięki temu mogą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Aktualizacja jest bardzo prosta: wystarczy zainstalować na komputerze program Content Manager 2.0, który jest dostępny w komplecie razem z urządzeniem lub na stronie mybecker.com, następnie połączyć się z Internetem, a manager zawartości sam pobierze nowe wersje map.

Becker MyXtras

Promocja obejmuje wszystkie modele zakupione w sklepie internetowym BeckerPolska.pl oraz bezpośrednio w Salonie Firmowym Becker w Warszawie :

  • Becker Traffic Assist Z100 Crocodile
  • Becker Traffic Assist Z102
  • Becker Traffic Assist Z108
  • Becker Traffic Assist Z203
  • Becker Traffic Assist Z204
  • Becker Traffic Assist Z205
  • Becker Traffic Assist Z302

oraz wszystkie kolejne, które pojawią się w ofercie.

Przeczytaj także:   Motorola MILESTONE XT720 - nowy smartfon z Androidem

Hit z gwiazdą Stranger Things w CDA Premium

Polska platforma VOD nie zwalnia tempa. Już w najbliższy czwartek zobaczymy tam film pt. “Sex to nie grzech”. Amerykański hit z Natalią Dyer, gwiazdą Stranger Things, w CDA Premium od 19 listopada. Przeczytaj także:   Motorola MILESTONE XT720 – nowy smartfon z Androidem

Ile kosztuje i gdzie kupić Nintendo Switch?

Nintendo na rynku konsoli do gier jest niekwestionowaną legendą. To właśnie Nintendo u samego zarania gier wideo wyznaczało kurs rozwojowy całego rynku. To firma znacząca w świecie gier od początku jego powstania. Kultowe Nintendo jest z nami także dziś z minikonsolami Switch. Przeczytaj także:   Multimedialne centrum nawigacji BLOW z kamerą cofania

Plus buduje sieć 5G w całej Polsce

Plus rozbuduje sieć 5G we wszystkich obecnych i byłych miastach wojewódzkich oraz miejscowościach leżących w ich pobliżu. Łącznie w zasięgu sieci 5G Plusa znajdzie się ponad 150 miejscowości i ponad 11 mln mieszkańców. W maju 2020 roku w 7 miastach na 100 nadajnikach ruszyła pierwsza w Polsce sieć 5G Plusa na częstotliwości 2600 MHz TDD. […]

Techcity na Facebooku