08/12/2009

Dialog na Gwiazdkę

Zbliżające się święta są doskonałą okazją do sprawiania prezentów. Dlatego Telefonia DIALOG z początkiem grudnia przygotowała wyjątkową promocję „Gwiazdkowe Prezenty w DIALOGmedia” dla wszystkich abonentów cyfrowej telewizji.

dialogKlient przystępujący do promocji ma możliwość bezpłatnego korzystania ze wszystkich pakietów tematycznych (nieaktywnych w momencie uruchamiania promocji) w terminie od 1 do 31 grudnia 2009 r. Ofertą promocyjną objętych jest aż 28 pakietów tematycznych, m.in. Rozrywka, Kino, Sport, Kobieta, Dzieci, Wiedza czy Historia. Po zakończeniu okresu promocyjnego za aktywne pakiety tematyczne będzie naliczana opłata zgodnie z Cennikiem usługi DIALOGmedia.

Do promocji można przystąpić w bardzo prosty sposób – poprzez akceptację regulaminu umieszczonego na ekranie telewizora w Menu –> Dodaj/Usuń pakiety TV –> Gwiazdkowe Prezenty. Akceptacji dokonuje się jednym przyciskiem pilota od dekodera na ekranie TV. W przypadku braku chęci dalszego korzystania z pakietów można z nich zrezygnować bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Rezygnacja odbywa się także w wygodny dla klienta sposób – za pomocą pilota.

Do końca roku abonenci DIALOGmedia mogą również przez miesiąc bezpłatnie korzystać z pakietów premium Canal+ i HBO. Kontynuując umowę, otrzymają nieodpłatnie na kolejny miesiąc jeden wybrany bądź oba pakiety kanałów. Przez następne 10 miesięcy korzystają z promocyjnych cen: w przypadku pakietu CANAL + miesięczna opłata wynosi 29,90 zł brutto, HBO – 22,90 zł brutto, natomiast oba pakiety są dostępne cenie 52,80 zł brutto/ miesiąc..

I ostatni mikołajkowy prezent: obecnie klienci DIALOGmedia mogą skorzystać także z promocji na wybrane filmy familijne w wypożyczani filmów VoD.

http://dialogmedia.pl/promocje,45.html

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...