02/12/2009

Extender KVM ATEN CE770 z serii ProXime

AJM Electronics  wprowadził do sprzedaży extender Aten KVM CE770 z nowej serii ProXime, umożliwiający obsługę jednego komputera z poziomu 2 konsol USB oddalonych od siebie nawet o 300m. Połączenie na linii komputer – extender jest zabezpieczane przed stratą sygnału dzięki systemowi automatycznej kompensacji, zaś obsługa portu RWS pozwala na zastosowanie czytników kodów oraz urządzeń z ekranami dotykowymi.

CE770 składa się z 2 modułów – lokalnego i zdalnego, a przełączanie pomiędzy nimi odbywa się za pomocą skrętki 4-parowej kat. 5. Na module lokalnym extendera znajduje się przycisk służący do uruchamiania aktywnej konsoli (lokalnej albo zdalnej).

KVM CE770

Dla zapewnienia kompatybilności i wysokiej jakości sygnału, CE770 został wyposażony w układ ASIC. Funkcja ASC automatycznie kompensuje straty sygnału, zaś funkcja “descew” automatycznie synchronizuje opóźnienia czasowe sygnału RGB wynikających z dużej długości kabla.

CE770 jest zgodny ze standardami: VGA, SVGA, SXGA (1280 x 1024), UXGA (1600 x1200), WUXGA (1920 x 1200) i multisync. Obsługuje wysokie rozdzielczości – do 1920 x 1200 @ 60Hz (przy oddaleniu do 150m) oraz 1280 x 1024 @ 60Hz (przy oddaleniu do 300m). Posiada zabezpieczenie ESD, co pozwala zapobiegać skutkom przebicia wysokiego napięcia.

KVM CE770KVM CE770

CE770 obsługuje sygnał audio stereo (mikrofon i głośniki). Został dostosowany do montażu w racku 19”. Jest bardzo prosty w instalacji – kwestia prawidłowego podłączenia kabli.

Gwarancja: 24 miesiące

Przeczytaj także:   Intel SSD DC S3700 - seria dysków SSD nowej generacji do centrów danych

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]