Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

02/12/2009

Extender KVM ATEN CE770 z serii ProXime

AJM Electronics  wprowadził do sprzedaży extender Aten KVM CE770 z nowej serii ProXime, umożliwiający obsługę jednego komputera z poziomu 2 konsol USB oddalonych od siebie nawet o 300m. Połączenie na linii komputer – extender jest zabezpieczane przed stratą sygnału dzięki systemowi automatycznej kompensacji, zaś obsługa portu RWS pozwala na zastosowanie czytników kodów oraz urządzeń z ekranami dotykowymi.

CE770 składa się z 2 modułów – lokalnego i zdalnego, a przełączanie pomiędzy nimi odbywa się za pomocą skrętki 4-parowej kat. 5. Na module lokalnym extendera znajduje się przycisk służący do uruchamiania aktywnej konsoli (lokalnej albo zdalnej).

KVM CE770

Dla zapewnienia kompatybilności i wysokiej jakości sygnału, CE770 został wyposażony w układ ASIC. Funkcja ASC automatycznie kompensuje straty sygnału, zaś funkcja “descew” automatycznie synchronizuje opóźnienia czasowe sygnału RGB wynikających z dużej długości kabla.

CE770 jest zgodny ze standardami: VGA, SVGA, SXGA (1280 x 1024), UXGA (1600 x1200), WUXGA (1920 x 1200) i multisync. Obsługuje wysokie rozdzielczości – do 1920 x 1200 @ 60Hz (przy oddaleniu do 150m) oraz 1280 x 1024 @ 60Hz (przy oddaleniu do 300m). Posiada zabezpieczenie ESD, co pozwala zapobiegać skutkom przebicia wysokiego napięcia.

KVM CE770KVM CE770

CE770 obsługuje sygnał audio stereo (mikrofon i głośniki). Został dostosowany do montażu w racku 19”. Jest bardzo prosty w instalacji – kwestia prawidłowego podłączenia kabli.

Gwarancja: 24 miesiące

Przeczytaj także:   CM Storm Skorpion - uniwersalny uchwyt dla Twojego gryzonia

Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci

Zapraszamy Was do galerii najlepszych zdjęć związanych ze strajkiem kobiet, na jakie trafiliśmy w sieci. Jeśli macie swoje propozycje, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze zdjęcia z sieci”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   PicoPix 4350 – […]

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku