03/12/2009

Funkcjonalne pamięci flash Transcend JetFlash 600

Transcend wprowadza do oferty pamięci flash nowy model – JetFlash 600. Pendrive wyróżnia się wysokimi prędkościami transferu danych oraznowoczesnym designem.

Dzięki zastosowaniu dwukanałowej technologii, JetFlash 600 gwarantują szybki transfer – odczyt danych odbywa się na poziomie 32MB/sek., a zapis 18MB/sek. O nowoczesnym designie urządzenia świadczy opływowy kształt oraz czarna błyszcząca obudowa. Posiada ona obwódkę, która świeci się podczas pracy pendriva.

Transcend JetFlash 600

Pojemność JetFlash 600 wynosząca do 32 GB sprawia, że urządzenie może przechować ogromną ilość plików muzycznych i wideo, zdjęć, dokumentów lub kilka pełnometrażowych filmów w jakości HD.

Funkcjonalność JetFlash 600 zwiększa darmowe oprogramowanie JetFlash Elite, które można pobrać ze strony producenta i zainstalować na pendrivie. Dzięki niemu pamięć USB może służyć jako klucz do automatycznego logowania się do konta mailowego lub do czasowego zamykania komputera, chroniąc dane przed niepowołanym dostępem.

Model JetFlash 600
Waga [g] 8,5
Wymiary [mm] 60,9 x 19,3 x 8,5
Wyjście USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie JetFlash Elite
Pojemność 4, 8, 16, 32 GB
Kompatybilność Windows 7, 2000 / XP / Vista

Sugerowana cena przenośnej pamięci JetFlash 600 o pojemności 4 GB wynosi 50 zł brutto, 8 GB – 81 zł brutto, 16 GB – 153 zł brutto, a 32 GB – 399 zł brutto. Wszystkie urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...