Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/12/2009

GamesStar plus: World of Warcraft już w kioskach

Już od poniedziałku można kupić magazyn poświęcony kultowej grze komputerowej MMOROG – World of Worldcraft. “GamesStar plus: World of Warcraft” to ponad 80 stron artykułów, poradników i zapowiedzi przygotowanych z myślą o polskich entuzjastach świata fantasy.

Gra World of Warcraft, od momentu wejścia na rynek w 2004 roku, stała się jedną z najpopularniejszych gier z cyklu MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game). Dostępna w 8 wersjach językowych, doczekała się ponad 12 mln fanów z całego świata – od Chile, przez Polskę, aż po Singapur. W World of Warcraft gracze wcielają sie w wirtualnych bohaterów i wspólnie z innymi użytkownikami wspólnie przeżywają niezwykle przygody w krainach fantasy.

Z myślą o wciąż rosnącej liczbie fanów World of Warcraft, wydawnictwo IDG S.A., postanowiło przygotować specjalny magazyn, z którego czytelnicy będą mogli się dowiedzieć się m.in. jak szybko awansować na kolejne poziomy doświadczenia w WoWie, zarobić swoją wirtualną fortunę, zainstalować najbardziej potrzebne mody i add-ony, przygotować maga do PvP czy też właściwie korzystać z zasobu słów WoWa.

Tematem wiodącym pierwszego wydania “GameStar plus: World of Warcraft” jest patch 3.3 i wprowadzona wraz z nim lokacja Icecrown Citadel. Redakcja odwiedziła Cytadelę i stanęła do walki z pierwszymi sługami Króla Lisza. Efektem jest 14-stronicowy zapis walk z Forge of Souls, Pit of Saron oraz Halls of Reflection.

Dla zaawansowanych graczy World of Warcraft redakcja przygotowała poradnik raidowania przez Naxxramas, Vault of Archavon i Eye of Eternity oraz wyczerpujący artykuł o tym, jak zdobyć upragnionego, unikatowego wierzchowca, który wzbudzi podziw innych mieszkańców Azeroth.

Wydawcy magazynu zadbali także o atrakcyjne dodatki dla czytelników. Do pierwszego numeru magazynu został dołączony dwustronny plakat. Jedna strona plakatu to piękna elfka z kalendarzem, który doskonale nadaje się do zaznaczania nadchodzących wydarzeń z WoWa (np. raidów). Na drugiej stronie znajduje się zestawienie najważniejszych bossów z większości instancji, które podczas 5-letniej historii gry pojawiły się w WoWie.

Przeczytaj także:   Mysz ROG Gladius – zaprojektowana przez graczy dla graczy

Wisienką na torcie jest “World of Nolife” – komiks, w którym czytelnicy znajdą ciekawą historię nawiązującą do świata World of Warcraft.

Pamiętam jak kilka lat temu zaczynałem przygodę z World of Warcraft. Pomimo łatwego dostępu do wielu stron internetowych opisujących poszczególne elementy WoWa, cały czas brakowało mi jednego i przejrzystego źródła informacji na temat świata gry. Teraz, korzystając z redakcyjnego doświadczenia nabytego w Azeroth, mogliśmy przygotować taki mini-przewodnik. Mamy nadzieję, że gracze docenią ten trud i pomogą nam w pracach nad miesięcznikiem. – powiedział Dominik Błaszczykiewicz, redaktor naczelny magazynu “GameStar plus: World of Warcraft“.

Cena magazynu “GameStar plus: World of Warcraft” wynosi 12,90 złotych.


Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku