07/12/2009

HP Compaq 8000 Elite – wydajność i energooszczędność w nowoczesnej obudowie

HP Compaq 8000 Elite to technologia klasy korporacyjnej dla firm, które wymagają zaawansowanych funkcji i optymalnej wydajności. Są idealne dla przedsiębiorstw oraz instytucji rządowych, placówek opieki zdrowotnej i instytucji edukacyjnych. Oferują najnowszy chipset Q45 Express, zintegrowaną kartę graficzną GMA 4500, procesory Intel Core 2 Duo lub Core 2 Quad, obsługę pamięci DDR3 SDRAM i system operacyjny Microsoft Windows 7.

Solidność i wydajność komputera HP Compaq 8000 Elite zadowoli także najbardziej wymagających klientów pracujących w bardzo wymagających, wielozadaniowych środowiskach. System umożliwia zainstalowanie maksymalnie dwóch dysków twardych o pojemności 1 TB dla każdego z nich oraz opcjonalnie czytników kart pamięci i gniazda na kartę SD do obudowy typu Ultra-Slim.

HP Compaq Elite 8000

Pełna obsługa DirectX10 zapewnia ostry obraz wideo i umożliwia korzystanie z grafiki 3D. Dla większej elastyczności HP Compaq 8000 Elite oferuje zintegrowaną kartę graficzną Intel GMA 4500, która zapewnia obsługę dwóch monitorów, oraz dwa gniazda PCI Express x16 umożliwiające łatwą instalację dwóch kart graficznych i korzystanie z czterech monitorów.

HP Compaq Elite 8000 ultra slimKomputer HP Compaq 8000 Elite ma nowoczesną, elegancką, czarną obudowę i jest dostępny w trzech rozmiarach — jako Ultra-Slim Desktop i Small Form Factor dla firm, którym zależy na oszczędności miejsca, oraz jako miniwieża, która umożliwia elastyczną rozbudowę. Zapewnia także bezproblemowy dostęp do elementów komputera dzięki nowej, łatwo otwieranej pokrywie, co upraszcza obsługę serwisową. Ponadto oferuje magistralę Serial ATA (SATA) z funkcją Native Command Queuing (NCQ) i technologią Self Monitoring Analysis and Reporting Technology IV (SMART IV), co umożliwia szybkie przesyłanie danych do zewnętrznych urządzeń pamięci masowej.

Komputer HP Compaq 8000 Elite został zaprojektowany z myślą o firmach, które przywiązują wagę do ochrony środowiska. Jest on wyposażony w najbardziej energooszczędny zasilacz HP do komputerów stacjonarnych (sprawność na poziomie 89%), spełniający wymagania standardu 80 PLUS Gold. Ma certyfikaty EPEAT Gold i ENERGY STAR.

Przeczytaj także:   eGazety dostarczają prasę na urządzenia iPhone i iPod touch

Komputery HP Compaq 8000 Elite są dostępne w sprzedaży od grudnia 2009 r. z ceną 430 EUR

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]