07/12/2009

Lodowe Ogrody – gra MMO Wirtualnej Polski dla najmłodszych

Dołączenie do farmerskiej społeczności pingwinów, uprawianie roślin we własnym, Lodowym Ogrodzie, handel z innymi graczami – te i wiele innych funkcji oferuje nowa gra MMO Wirtualnej Polski dla najmłodszych użytkowników Sieci – Lodowe Ogrody.

Lodowe Ogrody to przyjazna, ekonomiczna gra MMO, w której młodzi internauci opiekują się wirtualnymi lodowymi ogródkami. Prosta, kolorowa grafika, duża dawka humoru i uczynne pingwiny – pomocnicy, to wszystko sprawia, że gra cieszy się popularnością wśród najmłodszych użytkowników Sieci. Do zabawy dołączają również dorośli, którzy nie przepadają za agresywnymi „strzelankami”, czy grami typowo strategicznymi.

Lodowe Ogrody

W Lodowych Ogrodach użytkownicy wcielają się w postaci pingwinów, i jako członkowie społeczności Południowej Poleville, uprawiają rośliny w Lodowych Ogrodach. Początkowo każdy uczestnik zabawy ma do dyspozycji określoną liczbę warzyw i owoców, oraz ogródek pełen resztek brył lodu, a nawet…niedźwiedzi polarnych. Wraz z osiąganiem kolejnych poziomów (Sałatkowy Specjalista, Cebulowy Szefunio, Król Pomidorów, itd.) wzrasta ilość dostępnych roślin (warzywa, owoce, kwiaty, drzewa), oraz dekoracji – stawów, fontann, altanek, itd., sprawiających, że ogród użytkownika jest atrakcyjniejszy dla klientów. Ponadto każdy gracz otrzymuje specjalne zadania do wykonania – np. musi pomóc przedszkolom w karmieniu małych pingwinów lub szpitalom w produkcji najnowszych leków.

Lodowe Ogrody

Zbiory można sprzedawać klientom, lub handlować z innymi użytkownikami na placu targowym. Ponadto istnieje możliwość odwiedzania miasta, gdzie – prócz placu targowego – znajdują się m.in. ratusz z rankingami najlepszych graczy, centrum współzawodnictwa z zorganizowanymi przez społeczność pingwinów konkursami czy galeria ogrodów. Każdy gracz może pochwalić się swoim ogrodem oraz oceniać uprawy innych.

Lodowe Ogrody

Prócz gwarantowanej świetnej zabawy, Lodowe Ogrody rozwijają w najmłodszych graczach podstawy przedsiębiorczości. Z każdym poziomem wzrasta też poziom trudności, użytkownik musi dokonywać coraz trudniejszych wyborów: jaką roślinę najkorzystniej uprawiać, jak sprawić, by ogródek stał się atrakcyjniejszy dla klientów, itd.

Lodowe Ogrody posiadają także opcję korzystania z konta Premium. Każdy gracz, w dogodny dla siebie sposób (m.in. PayPal, SMS, karta kredytowa) może wykupić Pingwinie Monety, które pozwalają na korzystanie ze specjalnych funkcji – prostsze podlewanie roślin, dodatkowe miejsce do siewu, zakup skutera śnieżnego czy możliwość otworzenia nowego ogrodu.

www.LodoweOgrody.wp.pl

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...