Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/12/2009

Najdroższa na świecie konsola do gier

Najdroższa na świecie konsola do gier została zaprojektowana na bazie Nintendo Wii i wykonana przez brytyjskiego jubilera Stuarta Hughesa.

Wii Supreme

Obudowa urządzenia została pokryta ponad 2500 gramów 22-karatowego złota. Trzy przyciski na froncie obudowy są wysadzane 78 diamentami o łącznej wadze 19,5 karata.

Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie złotej Nintendo Wii SUPREME powinien wyciągnąć z portfela 300 tysięcy funtów.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   SMS-y w dół, MMS-y w górę

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku