Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/12/2009

NZXT IU01 – system USB dla starszych komputerów

NZXT IU01 jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy niewielkim kosztem chcieliby rozszerzyć możliwości swojego starego komputera.

Produkt posiada 8 portów USB, z czego dwa umożliwiają zasilanie zewnętrznych urządzeń bezpośrednio z zasilacza w obudowie, z pominięciem płyty głównej.

NZXT IU01

Daje to pewność, że mocy wystarczy dla każdego z nich. Sprzęt nie wymaga żadnych sterowników. Cena NZXT IU01 to zaledwie 20$.

Przeczytaj także:   muvee Reveal version 8 szybsze dzięki technologii CUDA

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku