Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

22/12/2009

Poczta Wirtualnej Polski: 100 MB w jednym e-mailu

Nieograniczona pojemność skrzynki pocztowej, do 100 MB w jednym e-mailu oraz system antyspamowy – takie udogodnienia oferuje poczta Wirtualnej Polski.

Jednym z ważniejszych udogodnień jest funkcjonalność „100 MB w jednym liście”. Maksymalny rozmiar listów – czy to wysyłanych czy otrzymywanych – wynosi 100 MB. Bez problemu wysłać więc można za pośrednictwem Poczty WP kilkaset dobrej jakości zdjęć czy wideo dokumentujące rodzinne, świąteczne spotkanie.

Co więcej, w grudniu zniesione zostały jakiekolwiek limity związane z pojemnością skrzynki e-mail. Internauci mają zatem do swojej dyspozycji nieograniczoną przestrzeń dyskową. Nie tylko prześlą duże, a przy tym ciężkie maile, ale też przechowają w folderach pocztowych materiały graficzne, pliki audio, czy wideo.

PocztaWP

W bezpieczeństwie użytkowników poczty WP pomaga system antyspamowy oraz ochrony przed wirusami. System antyspamowy jest autorskim rozwiązaniem i bazuje na takich mechanizmach ochrony, jak analiza ilościowa, podpis kryptograficzny, geolokalizacja, system reputacji czy internetowe bazy spamu.

Silnik antyspamowy, opracowany i rozwijany przez Wirtualną Polskę na potrzeby darmowej poczty elektronicznej, jest kluczowym elementem rozwiązania Gateway, dedykowanego właścicielom serwerów pocztowych (m.in. firmom sektora MŚP). Gateway antyspamowy WP umożliwia ochronę antyspamową i antywirusową bez konieczności instalowania oprogramowania i sprzętu po stronie klienta.

Obok licznych opcji, takich jak kalendarz, aliasy konta, wideomaile, galerie zdjęć oraz smartfoldery, poczta.wp.pl zawiera takie udogodnienia jak: edytor html (umożliwiający m.in. wklejanie obrazków bezpośrednio w treść maila), funkcja WebSpik umożliwiająca podgląd znajomych, którzy są online i rozmowę z nimi w czasie rzeczywistym, notyfikacje SMS. Ta ostatnia funkcjonalność pozwala na otrzymywanie krótkich wiadomości tekstowych informujących o nowych listach elektronicznych (użytkownik sam wybiera, o których mailach chce być w ten sposób powiadamiany).

Z Poczty WP korzystać można także w wersji mobilnej, dostępnej z poziomu adresu m.poczta.wp.pl

http://poczta.wp.pl

Przeczytaj także:   Nowy aparat Sony α57 z półprzezroczystym lustrem

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku