13/12/2009

Słuchawki Monster Beats by Dr. Dre

Hama Polska wprowadził do oferty zaawansowane słuchawki Monster Beats by Dr. Dre z wysokiej mocy cyfrowym wzmacniaczem. Produkt powstał na bazie trzyletnich badań, które zaowocowały połączeniem dużego mechanizmu membranowego z wysokiej mocy wzmacniaczem cyfrowym. Efektem są głębokie basy, gładkie i niezakłócone tony wysokie oraz wokale o czystym brzmieniu. Odporne na zarysowania, błyszczące nauszniki z pałąkiem dostępne są w kolorze białym lub czarnym.

– Producenci ciężko pracują w studio doskonaląc brzmienia, ale ludzie nie mogą tego usłyszeć w zwykłych słuchawkach stereo – mówi Dr. Dre. – Większość słuchawek nie oddaje pełni basu i dynamiki utworów. Postanowiliśmy opracować produkt, który sprawi, że ludzie usłyszą to, co zamierzył artysta.

Słuchawki Monster Beats by Dr. Dre

Dobre brzmienie możliwe jest także dzięki technologii izolacji i aktywnej redukcji hałasu zewnętrznego opracowanej przez firmę Monster. Dzięki temu szczegóły aranżacji muzycznej nie giną w ulicznym hałasie. Użytkownik może doświadczać bogactwa wszystkich szczegółów, które artyści chcieli, aby usłyszał. Zwarta konstrukcja złącza Minijack zmniejsza luzy i łagodzi niepotrzebne obciążenia, które mogą uszkodzić złącza słuchawkowe oraz gniazda.

Gąbki w nausznikach pokryte są bardzo miękkim i oddychającym materiałem. Dodatkowy kabel Monster iSoniTalk iPhone z wbudowanym mikrofonem i przyciskiem odbierania umożliwia łatwe zatrzymanie odtwarzania i odebranie telefonu. Zintegrowany przycisk wyciszenia pozwala słyszeć zewnętrzne dźwięki bez konieczności zdejmowania słuchawek Beats.

Słuchawki Monster Beats by Dr. Dre

Słuchawki można złożyć do dużo mniejszych rozmiarów, co ułatwia ich pakowanie do torby lub plecaka. Słuchawki oferowane są wraz z miękką ściereczką do czyszczenia z antybakteryjną technologią AEGIS.

Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena słuchawek Monster Beats by Dr. Dre wynosi 999 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...