Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

08/12/2009

Tablet Camangi WebStation z Android OS

Firma Camangi rozszerzyła swoją ofertę o tablet WebStation, pracujący na platformie Android. Urządzenie posiada pokryty szkłem 7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 800×480 pikseli.

Ponadto tablet wyposażono w procesor Marvell PXA303 624MHz, kartę Wi-Fi, dwa głośniki 1W oraz moduł GPS. Produkt nie dysponuje wbudowaną pamięcią masową, ale dołączono do niego kartę pamięci microSDHC o pojemności 8GB. Złącze audio jack 3,5mm umożliwia podłączenie większości dobrych słuchawek dostępnych na rynku.

Camangi WebStation

Po podłączeniu do portu USB odpowiedniego modułu, można korzystać z sieci 3G. Dołączona bateria 4000mAh umożliwia przeglądanie stron internetowych lub oglądanie filmów przez pięć godzin. Obsługiwane formaty wideo są ograniczone do plików 3GP i MP4. Dodatkowo tablet rozpoznaje obrazy JPG, GIF, PNG oraz BMP.

Camangi WebStation

Muzykę można odtwarzać w formacie 3GP, MP3, MP4, OGG, MIDI, a także WAV. Można również korzystać z ebooków, zapisanych jako EPUB lub TXT.

Cena WebStation w przedsprzedaży to 390$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   BBC Lifestyle w Okienku UPC

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku