30/12/2009

Uchwyty TV LCD BLOW HOME CINEMA

BLOW, producent elektroniki użytkowej, wprowadził do sprzedaży serię uchwytów do telewizorów i monitorów LCD. Dzięki tym prostym i trwałym akcesoriom można samodzielnie rozbudowywać własny salon telewizyjny, montując ekrany bezpośrednio na ścianie pomieszczenia.

Rosnące rozmiary telewizorów LCD wymagają coraz większej przestrzeni na ich montaż i odpowiednie wyeksponowanie. Niemal nieograniczoną swobodę w projektowaniu salonu telewizyjnego zapewniają uchwyty TV LCD, instalowane bezpośrednio na ścianie. Dzięki nim można zrezygnować z tradycyjnego stolika pod telewizor i zyskać wolne miejsce oraz łatwość ustawienia odbiornika. Zawieszony na ścianie telewizor może przylegać płasko niczym obraz, można go też odchylić, ustawiając pod żądanym kątem. Solidna płyta nośna uchwytu wraz ze stalowym ramieniem zapewnia udźwig urządzenia o wadze nawet do 75 kilogramów.

W ofercie BLOW HOME CINEMA znajduje się pięć rodzajów tego typu akcesoriów. Najbardziej uniwersalną konstrukcją jest uchwyt TV LCD z ruchomym przegubem, trzema punktami swobody oraz regulacją góra-dół (od -20° do +20°). Długość rozłożonego ramienia w tym modelu wynosi 36 cm, a maksymalne obciążenie 30 kg. Uchwyt ma  ponadto możliwość regulacji lewo-prawo (od -180° do +180°) i przewidziany jest dla najpopularniejszych ekranów o przekątnej od 10 do 32 cali. Całość wykonana została ze stali, lakierowanej techniką proszkową na czarno, co zapewnia wysoką estetykę i trwałość. Układ kilkunastu otworów w płycie nośnej uchwytu umożliwia stabilny montaż zestawu zarówno na ścianach betonowych, jak i drewnianych.

Inne uchwyty w ofercie  BLOW HOME CINEMA:
•    Uchwyt TV LCD 10″- 32″, maksymalne obciążenie 35 kg, kolor czarny, umożliwia szybki montaż i demontaż ze ściany, prosta konstrukcja bez możliwości płynnej regulacji kąta widzenia.
•    Uchwyt TV LCD 23″- 37″, maksymalne obciążenie do 75 kg, regulacja góra-dół (od -15° do +15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny, możliwość regulacji góra-dół (od +15° do -15°).
•    Uchwyt TV LCD 30″- 63″, maksymalne obciążenie 75 kg, kolor czarny.

Uchwyty BLOW CAR SYSTEM mogą posłużyć do zawieszenia telewizorów LCD, a także monitorów komputerowych w pokoju biurowym. Instalacja każdego z nich jest bardzo prosta, a w zestawach znajduje się zestaw kołków i śrub oraz rysunkowa instrukcja montażu. Uchwyty BLOW HOME CINEMA można kupić w sieci dealerów marki oraz w sklepie internetowym na stronie www.blow.com.pl.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...