11/01/2010

AMX Optima 8×8 HDMI w ofercie Veracomp

Matryca AMX Optima 8×8 HDMI pozwala na transmisję sygnałów audio i wideo w rozdzielczości Full HD na złączach HDMI. Nowy produkt AMX może być wykorzystywany w miejscach, w których prezentowane są obrazy i dźwięki pochodzące z wielu źródeł, np. podczas dużych imprez czy w centrach handlowych.

Urządzenie jest matrycą 8×8 – posiada osiem wejść i tyle samo wyjść HDMI, umożliwiając podłączenie do ośmiu zewnętrznych źródeł sygnału, jak DVD czy Blu Ray. Wszystkie treści mogą być prezentowanie w tym samym czasie na wielu lub jednym ekranie, także w rozdzielczości Full HD.

AMX Optima 8x8-HDMI

Optima 8×8 HDMI jest rozwiązaniem kompatybilnym z HDMI 1.3 oraz w pełni wspierającym HDCP. Matryca jest też wyposażona w nowatorską technologię AMX HDCP InstaGate®, pozwalającą na zmniejszenie do minimum latencji przy podłączaniu do niej nowego odbiornika.

Nowy AMX pozwala również na przesyłanie sygnału audio/wideo na znaczne odległości, bez obawy o utratę jakości dźwięku i obrazu. W tym celu urządzenie posiada możliwość zamontowania kart ze złączami RJ45 i przesyłania sygnałów po skrętce Cat5 na odległość do 30m.

AMX Optima 8x8-HDMI Front-High

W ofercie pojawiły się również tzw. Repeatery Cat5, pozwalające na zwiększenie maksymalnej odległości, na jaką można bezstratnie wysyłać sygnał – aż do 90m.

Urządzenie można nabyć w Veracomp i jest oferowane pojedynczo lub w zestawach z kartami RJ45, Repeaterami i kompletem niezbędnych kabli połączeniowych. Gwarancja na Optima 8×8 HDMI wynosi 3 lata.

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...