13/01/2010

Cyfrowy flipchart Nobo Kapture

Zestaw Nobo Kapture znacznie ułatwi pracę zespołową podczas burz mózgów, tworzenia planów działań czy konstruowania listy pilnych spraw. Nowy zestaw marki Nobo umożliwia wyświetlanie na ekranie laptopa notatek tworzonych na flipcharcie, a po zakończeniu spotkania natychmiastowe przesłanie ich do uczestników.

Nobo Kapture - cyfrowy marker

Jest to możliwe, dzięki pisakowi o kształcie markera z wbudowaną kamerą, którym pisząc po powierzchni specjalnych bloków papierowych, jednocześnie tworzymy elektroniczną kopię. Nie trzeba już tracić czasu na przepisywanie tekstu i wykresów z dużych niewygodnych arkuszy, narażając notatki na zniszczenie. Marker łączy się z odbiornikiem umieszczonym w porcie USB poprzez Bluetooth, dokonując jednocześnie konwersji tekstu z flipcharta na tekst w postaci elektronicznej. Po zakończeniu spotkania wystarczy jedynie rozesłać plik pozostałym uczestnikom, dzięki czemu każdy otrzymuje materiały w oryginalnej i bezbłędnej formie.

Nobo Kapture - odbiornik USB

Nobo Kapture jest oferowany w dwóch zestawach. Zestaw startowy (ekonomiczny) zawiera wszystkie elementy pozwalające na rozpoczęcie pracy z Nobo Kapture. Zestaw biurowy (profesjonalny) zawiera dodatkowe elementy umożliwiające dłuższe użytkowanie Nobo Kapture. Podstawą każdego z zestawów są specjalne bloki do flipcharta, cyfrowy marker, odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software oraz kartridże z czarnym tuszem.

Jak Nobo Kapture sprawdza się w praktyce, można obejrzeć poniżej:

Zestaw BIUROWY ( profesjonalny)

 • 1 marker cyfrowy
 • 3 x blok do cyfrowego flipcharta (60-kartkowy)
 • 1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
 • 6 x kartridż z czarnym tuszem
 • 1 x futerał na markery i odbiornik USB
 • 1 x bateria AAA
 • cena detaliczna netto: 839, 00 PLN

Zestaw STARTOWY ( ekonomiczny)

 • 1 marker cyfrowy
 • 1 x blok do cyfrowego flipcharta (20-kartkowy)
 • 1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
 • 6 x kartridż z czarnym tuszem
 • 1 x bateria AAA
 • cena detaliczna netto: 659,00 PLN
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...