13/01/2010

Cyfrowy flipchart Nobo Kapture

Zestaw Nobo Kapture znacznie ułatwi pracę zespołową podczas burz mózgów, tworzenia planów działań czy konstruowania listy pilnych spraw. Nowy zestaw marki Nobo umożliwia wyświetlanie na ekranie laptopa notatek tworzonych na flipcharcie, a po zakończeniu spotkania natychmiastowe przesłanie ich do uczestników.

Nobo Kapture - cyfrowy marker

Jest to możliwe, dzięki pisakowi o kształcie markera z wbudowaną kamerą, którym pisząc po powierzchni specjalnych bloków papierowych, jednocześnie tworzymy elektroniczną kopię. Nie trzeba już tracić czasu na przepisywanie tekstu i wykresów z dużych niewygodnych arkuszy, narażając notatki na zniszczenie. Marker łączy się z odbiornikiem umieszczonym w porcie USB poprzez Bluetooth, dokonując jednocześnie konwersji tekstu z flipcharta na tekst w postaci elektronicznej. Po zakończeniu spotkania wystarczy jedynie rozesłać plik pozostałym uczestnikom, dzięki czemu każdy otrzymuje materiały w oryginalnej i bezbłędnej formie.

Nobo Kapture - odbiornik USB

Nobo Kapture jest oferowany w dwóch zestawach. Zestaw startowy (ekonomiczny) zawiera wszystkie elementy pozwalające na rozpoczęcie pracy z Nobo Kapture. Zestaw biurowy (profesjonalny) zawiera dodatkowe elementy umożliwiające dłuższe użytkowanie Nobo Kapture. Podstawą każdego z zestawów są specjalne bloki do flipcharta, cyfrowy marker, odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software oraz kartridże z czarnym tuszem.

Jak Nobo Kapture sprawdza się w praktyce, można obejrzeć poniżej:

Zestaw BIUROWY ( profesjonalny)

 • 1 marker cyfrowy
 • 3 x blok do cyfrowego flipcharta (60-kartkowy)
 • 1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
 • 6 x kartridż z czarnym tuszem
 • 1 x futerał na markery i odbiornik USB
 • 1 x bateria AAA
 • cena detaliczna netto: 839, 00 PLN

Zestaw STARTOWY ( ekonomiczny)

 • 1 marker cyfrowy
 • 1 x blok do cyfrowego flipcharta (20-kartkowy)
 • 1 x odbiornik USB z oprogramowaniem Nobo Kapture Digital Software (do pobierania tekstu z flipcharta, do obróbki tekstu i do jego dalszej wysyłki)
 • 6 x kartridż z czarnym tuszem
 • 1 x bateria AAA
 • cena detaliczna netto: 659,00 PLN
Przeczytaj także:   Selekcjonowane pamięci DDR3

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]