05/01/2010

FreecoNet rozdaje telefony za złotówkę

We FreecoNet ruszyła nowa oferta dla użytkowników indywidualnych – „Telefon VoIP za złotówkę” – w ramach której można otrzymać nowoczesny, bezprzewodowy telefon internetowy Gigaset C470IP lub Gigaset A580IP za symboliczną złotówkę. Wystarczy posiadać aktywne konto we FreecoNet i podpisać 2-letnią umowę na korzystanie z usług operatora.

Siemens Gigaset A580IPNowa oferta FreecoNet to kompleksowy, wygodny i tani sposób na rozmowy za pomocą telefonii internetowej, bez konieczności ponoszenia na starcie kosztów związanych z zakupem sprzętu. W zamian za podpisanie 2-letniej umowy z FreecoNet można otrzymać telefon (Siemens Gigaset A580IP lub Siemens Gigaset C470IP) za złotówkę.

Osoba podpisująca umowę zobowiązuje się wpłacić jednorazową opłatę aktywacyjną (25 zł lub 35 zł brutto – w zależności od wybranego telefonu) oraz stałą comiesięczną minimalną kwotę (analogicznie 20 zł lub 25 zł). W tych kosztach zawiera się już numer telefonu we FreecoNet, konto użytkownika, wybrany model telefonu, a także comiesięczny pakiet 100 minut na połączenia (minuty przeliczane są według cen połączeń na polskie numery stacjonarne, tj. 0,05 zł/min). Niewykorzystane środki przechodzą na następny miesiąc, a w przypadku przekroczenia limitu, można ponownie doładować konto.

Siemens Gigaset C470IPUżytkownik, który skorzysta z oferty, otrzyma na start jeden z dwóch, najchętniej kupowanych telefonów VoIP za symboliczną złotówkę. Przy pomocy takiego aparatu można rozmawiać przez internet (VoIP), jak i przez stacjonarną sieć telefoniczną (opcjonalnie). Dużą swobodę rozmów zapewnia także możliwość podłączenia aż do 5 dodatkowych słuchawek ze standardem DECT GAP, przy czym jednocześnie prowadzić można trzy rozmowy (2 przez VoIP i jedną przez sieć stacjonarną). Dzięki energooszczędnym zasilaczom, w które wyposażone są nowe telefony Gigaset z serii ECO-DECT, zużywają one 60% mniej energii w porównaniu ze zwykłymi aparatami bezprzewodowymi Siemensa. Dodatkowo, obydwa modele telefonów posiadają szereg użytecznych funkcji, jak np. identyfikację rozmówcy CLIP, tryb głośnomówiący, alarm czy książkę adresową.

Z oferty można skorzystać online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia telefonu na stronie www.freeconet.pl (jeśli ktoś nie ma jeszcze konta na platformie, musi je wcześniej założyć). Po dokonaniu zamówienia i weryfikacji danych przez FreecoNet, klient otrzymuje do domu, za pośrednictwem kuriera, telefon i dokumenty do podpisania, przekazując kurierowi opłatę 1 zł za telefon oraz opłatę aktywacyjną i koszt przesyłki.

Udostępnij ten artykuł...

Aż 3 miesiące gratis w CDA Premium!

Wystartowała świąteczna promocja w CDA Premium. Za dostęp do CDA Premium wraz z pakietem 35 programów telewizyjnych na 12 miesięcy zapłacimy jak za 9 miesięcy. Nie dość, że oferta jest skierowana do nowych i obecnych użytkowników, to jeszcze nie trzeba do tego angażować karty kredytowej. Jak to zrobić? Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

Co to jest scrum i jakie są role w zespole scrumowym?

Stałe monitorowanie efektów pracy, transparentność postępów i konsekwentne wyciąganie wniosków z popełnionych błędów – właśnie takie efekty może zapewnić sprawnie działający zespół scrumowy. Jak jest zorganizowany i jakie role pełnią w nim poszczególni członkowie? Sprawdź! Udostępnij ten artykuł…

Udostępnij ten artykuł...

JustWatch: Netflix pozostaje zdecydowanym liderem

JustWatch, międzynarodowy przewodnik po serwisach streamingowych, przygotował krótki raport na temat sytuacji na rynku serwisów SVOD w Polsce w 2021 roku. Udziały w rynku SVOD w III kwartale 2021 roku Podczas, gdy Netflix pozostaje zdecydowanym liderem rynku w Polsce, HBO Go zyskało w III kwartale 1% udziału w rynku i umocniło swoją pozycję na drugim […]

Udostępnij ten artykuł...