13/01/2010

„Głośniki” douszne Monster Turbine

Nowe słuchawki douszne Monster Turbine zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać mocny i czysty dźwięk w sposób zarezerwowany do tej pory dla słuchawek nausznych oraz głośników.

Wielokrotnie izolowane wkładki douszne nie dopuszczają niechcianego szumu z zewnątrz. Z kolei szybki mechanizm membranowy Monster Turbine z dużą dokładnością reaguje na dźwięki przesyłane z odtwarzacza. Słuchawki douszne Monster Turbine powstały z myślą o audiofilach, dla których nie liczą się suche liczby, ale faktyczna jakość odbioru.

Monster Turbine

– W przypadku słuchawek dousznych Monster Turbine zagwarantowaliśmy wyważone, gładkie pasmo przenoszenia bez szczytów i dolin typowych dla innych słuchawek. Dzięki temu wyeliminowano między innymi przesadne akcentowanie niektórych dźwięków – podkreślają inżynierowie z firmy Monster.

Jednym z podstawowych parametrów Monster Turbine jest bardzo głęboki bas, którym można cieszyć się niezależnie od rodzaju muzyki. To szczególnie dobra wiadomość dla miłośników hip-hopu, a więc gatunku, który wyjątkowo chętnie sięga po niskie tony. W paśmie tonów średnich dźwięki są czyste, żywe i bez przebarwień. Partie wokalne brzmią tak, jakby śpiewający znajdowali się w jednym pomieszczeniu razem z użytkownikiem słuchawek.

Monster Turbine

Również w paśmie tonów wysokich można cieszyć się każdym szczegółem dźwięków perkusyjnych: ostrym brzmieniem trójkąta czy delikatnym odgłosem talerza. Każdy szczegół słyszalny jest nawet przy małej głośności na dowolnym odtwarzaczu MP3.

Słuchawki Monster Turbine z oferty Hama wyposażone są w skórzany futerał oraz 5 par wkładek dousznych. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Monster Turbine na polskim rynku wynosi 499 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...