21/01/2010

iF Product Design 2010 dla słuchawki Plantronics Voyager PRO

Bezprzewodowy Plantronics Voyager PRO Bluetooth zdobył nagrodę international Forum (iF) Design Award 2010 jako najlepszy spośród produktów do telekomunikacji. Do tegorocznej edycji zgłoszono 2500 urządzeń z wyprodukowanych w 39 krajach.

Plantronics Voyager PRO zapewnia praktycznie najbardziej zaawansowaną redukcję szumów wiatru i hałasu dzięki technologii SoundQuality. Zestaw słuchawkowy posiada unikalny podwójny mikrofon. W urządzeniu została zastosowana technologia nowej generacji cyfrowego przetwarzania sygnału DSP z profesjonalnym systemem AudioIQ2, dzięki której słuchawka dokładnie przechwytuje głos użytkownika, jednocześnie redukując szumy.

Mikrofon posiada trzy warstwy ochronne WindSmart minimalizujące hałas szum wiatru, po to by przekazywać bogaty, naturalny dźwięk przychodzący i aby użytkownik był słyszany wyraźnie.

Plantronics Voyager PRO przeszedł aż 24 rundy testów użytkowania, co pozwoliło producentowi udoskonalić słuchawkę, tak żeby zapewniała całodzienny komfort i stabilność noszenia. Douszna wkładka głośnika jest wykonana z miękkiego silikonu, który zapewnia optymalne dopasowanie oraz spełnia funkcję „kanału dźwięku”. Pomaga to doprowadzić dźwięk bez strat prosto do ucha nawet w głośnym otoczeniu.

Idealny dla profesjonalistów, Plantronics Voyager PRO jest niezwykle wygodny, a wbudowany akumulator zapewnia do sześciu godzin rozmów bez konieczności ładowania.

Nagroda iF to kolejne już wyróżnienie dla tego zestawowu słuchawkowego. Od czasu rynkowej premiery w ubiegłym roku, Plantronics Voyager PRO zdobył już kilka prestiżowych nagród. Wśród nich m.in.: Editors’ Choice z CNET i PC Magazine. Został uhonorowany także na CES Innovations Design and Engineering Award w kategorii Handsets Wireless Accessories.

Podstawowe cechy:

  • Słuchawka Bluetooth 2.0
  • Technologia AudioIQ2 – wyciszanie hałasów wiatru i szumów otoczenia
  • Obrotowy wysięgnik – mikrofon wyłapuje dokładnie głos
  • Technologia WindSmart – podwójne ekrany ze stali nierdzewnej i akustyczne tworzywo otulające mikrofon dla redukcji szumu wiatru
  • Funkcja Multipoint – korzystanie z zestawu z dwoma telefonami przez Bluetooth
  • Komunikaty głosowe o stanie akumulatora i wyciszeniu mikrofonu
  • Szybko ładujący się akumulator o długim czasie pracy (do 6 godzin rozmów)
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...