Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

31/01/2010

Notebook Lenovo IdeaPad G560

Lenovo wprowadza na rynek 15,6-calowego notebooka IdeaPad G560. Urządzenie wyposażono w procesor Intel Core i3 2.13GHz.

Dodatkowo komputer dysponuje 4GB pamięci RAM, dyskiem twardym o pojemności 320GB, ekranem z podświetleniem LED o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, kamerą internetową 2 Mpix, nagrywarką DVD oraz 6-komorową litowo-jonową baterią.

Notebook posiada złącze VGA, port HDMI i dwa porty USB z combo USB/eSATA. Użytkownik będzie mógł skorzystać także z czytnika kart pamięci i slotu rozszerzeń ExpressCard.

Cena Lenovo IdeaPad G560 to 849$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   NEC MD302C6 - kolorowy monitor medyczny o rozdzielczości 6 megapikseli

Tagi:

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku