05/01/2010

Nowa seria kamer Canon LEGRIA FS300

LEGRIA FS300 to najmniejsza i najlżejsza w historii seria kamer wideo wyprodukowana przez firmę Canon. Każdy model waży jedynie 225 g. Mimo niewielkiej obudowy modele oferują wiele zaawansowanych rozwiązań, w tym oryginalny obiektyw wideo firmy Canon oraz przetwornik obrazu DIGIC DV II.

Oprócz wysokiej jakości technologii obrazowania, seria LEGRIA FS300 oferuje zestaw funkcji upraszczających proces filmowania. Funkcje Quick Start i Pre REC gwarantują, że żadna cenna chwila nie umknie uwadze kamery. Wybór 11 programów tematycznych pomaga nagrać możliwie najlepsze klipy niezależnie od panujących warunków.

Tryb Video Snapshot firmy Canon rejestruje czterosekundowe klipy, tak jak w programie telewizyjnym – pozwala to stworzyć sekwencje, które perfekcyjnie uchwycają akcję.

Canon Legria FS306

W celu redukcji efektów drgań kamery, zwłaszcza przy dużym zbliżeniu, nowy dynamiczny stabilizator wyostrza obraz.

Tryb Dual Shot ułatwia filmowanie – zarządza ustawieniami kamery, co pozwala skupić całą uwagę na obiekcie filmowania. Dodatkową wygodę zapewnia możliwość filmowania lub wykonywania zdjęć bez potrzeby przełączania trybów.

Nowe modele nie tylko rejestrują filmy wysokiej jakości, ale pozwalają także filmować dłużej. Jedno ładowanie akumulatora umożliwia do 3,5 godzin ciągłego nagrywania, a tryb Quick Charge pozwala filmować do godziny już po 20-minutowym doładowaniu akumulatora.

Większą wygodę i funkcjonalność zapewnia system podwójnej pamięci Dual Flash. W modelach LEGRIA FS37 i LEGRIA FS36 dopełnienie wewnętrznej pamięci flash o pojemności 16 GB i 8 GB stanowi wymienialna karta pamięci SDHC. Jedna karta o pojemności 32 GB umożliwia nagranie do 20 godzin filmu domowego.

Seria LEGRIA FS300 jest kompatybilna z zewnętrzną nagrywarką DVD Canon DW-100 – nagranie filmu na dysk za jej pomocą to idealne rozwiązanie, gdy chcemy zarchiwizować lub udostępnić innym nasze filmy.

Główne cechy i funkcje serii kamer Canon LEGRIA FS:

 • Oryginalny obiektyw wideo firmy Canon
 • 41-krotny zaawansowany zoom (2000-krotny zoom cyfrowy)
 • 2,7-calowy panoramiczny wyświetlacz LCD
 • Dynamiczny stabilizator obrazu
 • Inteligenty system akumulatorów litowo-jonowych oraz funkcja Quick Charge
 • Tryb Dual Shot
 • Funkcja Video Snapshot
 • Tryb Pre REC
 • Tryb Quick Start
 • Przetwornik DIGIC DV II
 • Nagrywanie dźwięku stereo
 • Waga 225 g
 • Gniazdo na kartę pamięci SDHC (obsługuje do 32 GB pamięci)
 • Łącze USB

Cechy charakterystyczne kamery Canon LEGRIA FS37:

 • System podwójnej pamięci Dual Flash 16 GB pamięci wewnętrznej flash + gniazdo na kartę pamięci SDHC

Cechy charakterystyczne kamery Canon LEGRIA FS36:

 • System podwójnej pamięci Dual Flash: 8 GB pamięci wewnętrznej flash + gniazdo na kartę pamięci SDHC

Cechy charakterystyczne kamery Canon LEGRIA FS306:

 • Pamięć: gniazdo na kartę pamięci SDHC
Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...