Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

19/01/2010

Nowe routery FRITZ!Box

Nowe modele FRITZ!Box Fon WLAN 7113 i FRITZ!Box Fon 5113 to rozbudowane i atrakcyjne cenowo urządzenia, wyposażone w centralkę telefoniczną, bramkę VoIP z 10 kontami SIP (telefonii internetowej), modem ADSL oraz interfejs FastEthernet.

Model 7113 dodatkowo wyposażony jest w punkt dostępowy dla sieci bezprzewodowej. Urządzenia umożliwiają telefonowanie za pośrednictwem internetu i linii stacjonarnej. Wbudowana centralka telefoniczna daje możliwość podłączenia 2 niezależnych analogowych aparatów telefonicznych oraz zaawansowanego zarządzania połączeniami.

Za pośrednictwem routerów FRITZ!Box każdy podłączony do nich komputerów może łączyć się z internetem, a funkcja zaawansowanego zarządzania pasmem gwarantuje każdemu z nich optymalny przydział pasma oraz zapewnia wysoką jakości telefonii internetowej.

FRITZ!Box Fon WLAN 7113 posiada zintegrowany moduł sieci WLAN kompatybilny ze standardem 802.11 b/g. Urządzenie dodatkowo wspiera tryb 802.11g++ (125 Mbit/s), który pozwala na znaczne zwiększenie transmisji danych między komputerami a punktem dostępowym.

Urządzenia z powodzeniem może zastąpić dowolny router ADSL. Mogą zostać również podłączone do istniejącej już sieci lokalnej lub modemu kablowego, dzięki możliwości wyłączenie modemu ADSL i aktywacji interfejsu WAN Ethernet.

FRITZ!Box posiada zaawansowane funkcje bezpieczeństwa m.in. certyfikowaną przez niemiecki TUV zaporę sieciową typu firewall statefull inspection oraz ochronę przed atakami typu DoS. Umożliwia wykorzystanie wbudowanych mechanizmów i usług takich jak NAT, zdalne zarządzenia przez HTTPS, DynDNS, DHCP, zawansowane reguły dzwonienia czy funkcjonalna książka telefoniczna.

Sugerowana cena detaliczna FRITZ!Box Fon 5113 wynosi 310 PLN z VAT, a FRITZ!Box Fon WLAN 7113 – 365 PLN z VAT. Producent routerów zapewnia 5 lat gwarancji oraz darmowe wsparcie techniczne i aktualizacje.

Przeczytaj także:   Wideorejestratory coraz popularniejsze wśród polskich kierowców

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku