21/01/2010

Nowy cennik produktów MKS

Wraz z Nowym Rokiem, firma MKS przygotowała specjalną obniżkę cen na poszczególne wersje programu mks_vir.  Do cennika wprowadzono wiele zmian, dzięki czemu produkty MKS są dostępne dla Klientów nie tylko w korzystniejszej cenie, ale również w wygodniejszej konfiguracji.

Dla wygody Klientów indywidualnych dodano opcję zakupu licencji na 2 stanowiska, a także znacznie obniżono cenę programu w wersji na jedno. Ponadto wszyscy, którzy przedłużają posiadaną już licencję mogą skorzystać z atrakcyjniejszych cen, dzięki obniżeniu ceny bazowej. Nowy cennik obowiązuje od początku stycznia i dotyczy zarówno produktów dedykowanych osobom prywatnym, jak i firmom oraz korporacjom.

Obecnie licencja dla nowego użytkownika, w wersji domowej na jedno stanowisko kosztuje 95 złotych brutto, a dla przedłużających użytkowników 76 złotych brutto. W przypadku licencji w wersji firmowej, jest ona dostępna dla nowych użytkowników od 112 złotych, a dla kontynuujących za 92 złotych brutto.

Wprowadzenie nowego cennika jest jednym z elementów unowocześniania naszej strategii rynkowej, na którą składa się między innymi większe premiowanie lojalnych użytkowników za pomocą obniżek cenowych  – mówi Marzena Krawczak, Kierownik Działu Handlowego MKS. Staramy się oferować naszym Klientom nie tylko wysoką jakość swoich produktów, ale również możliwie jak najbardziej atrakcyjną cenę oraz szerokie spektrum konfiguracji. Dlatego proponujemy oprogramowanie łatwe w użyciu, intuicyjne we wdrożeniu oraz w korzystnej cenie – dodaje.

Dodatkowo, eksperci MKS kończą właśnie testy nowego buildu mks_vir 9.0, w którym dodatkowo udoskonalona zostanie kompatybilność oraz stabilność programu podczas pracy z najnowszą wersją systemu operacyjnego firmy Microsoft – Windows 7.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...