21/01/2010

Odbiorniki telewizji cyfrowej HD w ofercie Vobis

Vobis wprowadził do swojej oferty urządzenia Ferguson i TechniSat do odbioru cyfrowej telewizji w najwyższej jakości. Teraz można cieszyć się obrazem w jakości HD zarówno z płatnych, jak i darmowych kanałów telewizyjnych. Sygnał odbierać można dzięki antenom TechniSat DigiDish 45.

Ferguson TT HD PVR to „najpotężniejszy” z proponowanych urządzeń. Posiada dwugłowicowy cyfrowy odbiornik satelitarny telewizji wysokiej rozdzielczości z cyfrową nagrywarką, posiada czytnik kart płatnych telewizji, możliwość zapamiętania do 8000 kanałów TV & Radiowych. Ferguson TT HD PVR posiada też wbudowany dysk, którego pojemność może mieć do 1 Terabajta. Łącze USB pozwala na podłączenie urządzenia bezpośrednio do komputera i kopiowanie dowolnych plików na dysk urządzenia.

Najbardziej wszechstronnym z oferowanych urządzeń jest TechniSat Digit HD8-SX Black. W stylowej, czarnej obudowie zamknięto najwyższej jakości urządzenie dostosowane do potrzeb najbardziej wymagającego użytkownika telewizji i Internetu.

Digit HD8-SX posiada dwa multimedialne czytniki kart Compact Flash i SD, interfejs Ethernet, dzięki któremu można podłączyć urządzenie do domowej sieci, a także wbudowany serwer www, który pozwala na zdalne programowanie nagrywania, przez Internet. Łącze USB oraz czytnik kart SD umożliwiają nagrywanie dowolnych programów oraz bezpośrednie odtwarzanie plików audio (MP3), video (TS, TS4, VOB, MPG) oraz zdjęć (JPG). Digit HD8-SX posiada bezpłatną automatyczna aktualizację oprogramowania i list programów (Cyfra+, Cyfrowy Polsat i Telewizja na kartę). Pobór prądu w stanie czuwania wynosi zaledwie 0,25 W, co sprawia że Digit HD8-SX najbardziej energooszczędnym z oferowanych urządzeń. Digit HD8-SX jest produkowany w Niemczech i posiada 3 lata gwarancji.

Urządzenie Ferguson Ariva 200 to prawdziwe domowe centrum rozrywki, między innymi dzięki obsłudze formatów MP3, OGG, JPEG, MPEG. Pobór prądu w stanie czuwania na poziomie 1W pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również środowisko naturalne.

Ferguson DVB- T FT8100 HD to propozycja dla oszczędnych. Nie tylko jest tani, ale obsługuje wyłącznie darmowe kanały telewizyjne nadające w formacie mpeg4. Wyposażony jest w wydajny procesor znanego producenta, firmy NEC. Do urządzenia dołączony jest wygodny pilot RCU-200.

Aby polepszyć jakość sygnału i, co za tym idzie, obrazu, który oglądamy dzięki odbiornikom, Vobis wprowadził do swojej oferty anteny satelitarne TechniSat DigiDish 45 w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowej i grafitowej. Przekątna anten wynosi 45cm.

Ceny detaliczne urządzeń:

  • Ferguson DVB- T FT8100 HD – 279 PLN
  • Ferguson Ariva 200 – 499 PLN
  • Ferguson TT HD PVR – 1849 PLN
  • TechniSat DigiDish 45 – 199 PLN
Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...

AliExpress: aplikacja dla Polaków będzie lepsza

AliExpress aplikacja – zmiany AliExpress ogłosił, że uruchomi aktualizację polskiej aplikacji przed nadchodzącym szczytowym sezonem sprzedaży. Platforma zaoferuje wybór najlepiej sprzedających się produktów w cenach już od 1 zł z darmową wysyłką. Polscy użytkownicy będą mogli również skorzystać z oferty Łączonej Dostawy, dostępnej dla wybranych produktów, z gwarantowaną 15-dniową dostawą. Platforma zobowiązała się również do […]

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...