Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/01/2010

Platforma druku Canon imageRUNNER ADVANCE nagrodzona przez instytut BLI

Firma Canon została uhonorowana przez instytut badawczy Buyers Laboratory Inc. (BLI) dwoma nagrodami „Outstanding Achievement Awards” za wprowadzoną niedawno platformę druku Canon imageRUNNER ADVANCE.

BLI, wiodąca niezależna organizacja badawcza docenia najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania na rynku, przyznając im sezonowe nagrody „Fall 2009 Outstanding Achievement Awards”. Platforma Canon imageRUNNER ADVANCE została nagrodzona za „łatwość obsługi” i „nadzwyczajne możliwości w zakresie skanowania”.

Canon imageRUNNER ADVANCE C9070 PRO

– Proces konwersji fizycznych dokumentów do postaci cyfrowej nigdy nie był szybszy i prostszy niż przy użyciu platformy imageRUNNER ADVANCE. Konwergencja dokumentów papierowych i elektronicznych pozostaje bardzo ważnym zadaniem w firmach, a Canon, wprowadzając platformę imageRUNNER ADVANCE, podniósł poprzeczkę w zakresie skanowania – powiedział David Sweetnam, kierownik ds. badań i laboratorium w BLI w Europie.

Canon imageRUNNER ADVANCE C7065i PRO

W skład nowej platformy zaawansowanych drukarek wielofunkcyjnych firmy Canon wchodzą modele imageRUNNER ADVANCE C5000 (30/35/45/51 str/m), C7000 (55/65 str/m) i C9000 PRO do średnionakładowego druku produkcyjnego (60/70 str/m). W porównaniu do poprzedniej platformy (iR) w nowych urządzeniach zastosowano szereg ulepszeń. W procesie projektowania uwzględniono uwagi klientów i partnerów. Nowe modele spełniają rosnące oczekiwania współczesnych firm, oferując wyższą wydajność i bezpieczeństwo, redukcję kosztów oraz mniejszy wpływ na środowisko.

Canon imageRUNNER ADVANCE C5051

Laboratorium BLI doceniło platformę Canon imageRUNNER ADVANCE za jej użyteczność, w szczególności za fakt, że jej użytkownicy mogą zapisywać swoje własne procedury i procesy, w tym wszystkie ustawienia i miejsca docelowe, przypisując je do jednego przycisku. Nowe menu QuickMenu upraszcza obsługę, gdyż własne ustawienia obiegu pracy są połączone z kontem użytkownika, a dostęp do nich możliwy jest z panelu sterowania. BLI uznało także, że sam panel jest bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej, w znacznej mierze dzięki zastosowaniu dużego ekranu dotykowego.

Urządzenia Canon imageRUNNER ADVANCE zostały także docenione za szereg nowych funkcji skanujących. Dzięki nim skanowanie papierowych dokumentów przebiega szybko, a elektroniczne kopie mogą trafiać do wielu różnych miejsc. Wprowadzenie dodatkowych formatów plików, takich jak Adobe PDF, Office Open XML czy Reader Extensions, umożliwia bezproblemową pracę z fizycznymi dokumentami, ich oznaczanie, dodawanie notatek i komentarzy oraz zapisywanie z myślą o długoterminowej archiwizacji.

Przeczytaj także:   Touch Go 2.1 - opaska na każdą okazję

Techcity na Facebooku