26/01/2010

Skaner mobilny Canon imageFORMULA P-150

Dziś w Warszawie odbyła się polska premiera skanera Canon imageFORMULA P-150. Urządzenie to jest najszybszym mobilnym, dwustronnym skanerem formatu A4. Model zaprojektowano z myślą o szybko rosnącym rynku skanerów osobistych.

Canon imageFORMULA P-150 może skanować nawet 15 stron na minutę –działa zatem niemal dwukrotnie szybciej niż najbliższe mu konkurencyjne urządzenie, choć jest zasilany z gniazda USB. Jako jeden z najmniejszych dwustronnych skanerów A4 na rynku nadaje się idealnie dla użytkowników mobilnych, biurowych i domowych.

Skaner oferuje wbudowane oprogramowanie, które umożliwia natychmiastowe skanowanie po podłączeniu do dowolnego komputera PC, największą szybkość skanowania wśród urządzeń zasilanych przez USB oraz automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy do wydajnego skanowania wsadowego.

Niewielkie rozmiary i stylowe wzornictwo nowego skanera dobrze pasują do małych i domowych biur, w których miejsce na biurku jest często ograniczone. Intuicyjna obsługa pozwala szybko przystąpić do pracy nawet tym osobom, które wcześniej nie miały do czynienia ze skanowaniem dokumentów.

Wbudowane w skaner oprogramowanie CaptureOnTouch Lite pozwala użytkownikom łączyć się z dowolnym komputerem stacjonarnym lub laptopem bez instalowania dodatkowych sterowników lub pakietów oprogramowania, co oznacza, że model imageFORMULA P-150 to prawdziwie mobilne rozwiązanie. W celu zwiększenia łatwości obsługi dołączono do niego również standardową wersję oprogramowania CaptureOnTouch, które umożliwia proste i szybkie wykonywanie rutynowych zadań oraz natychmiastowe skanowanie dokumentów jednym naciśnięciem przycisku. Oprócz wysokiej precyzji i jakości skanowania urządzenie oferuje funkcje, takie jak automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, wyrównywanie przekręconych obrazów oraz rozpoznawanie koloru.

Skaner wyposażono w standardowe sterowniki ISIS i TWAIN, które umożliwiają łatwą integrację z dowolną aplikacją. Ponadto dołączony pakiet oprogramowania zawiera aplikacje BizCard Reader do skanowania i importowania wizytówek oraz Paperport do łatwego archiwizowania, organizowania i wyszukiwania dokumentów.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...