Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

27/01/2010

Stacja dokująca do PlayStation Portable

Stacja dokująca Hama Blue Light przypomni posiadaczom PlayStation Portable Slim & Lite emocje, jakie odczuwali w pierwszych tygodniach zabawy z przenośną konsolą marki Sony. Urządzenie Hama umożliwia podłączenie przenośnej konsoli do telewizora i korzystanie z niej tak, jak w przypadku modeli stacjonarnych.

W tym samym czasie stacja Blue Light będzie uzupełniała energię w bateriach PlayStation Portable Slim & Lite. Konsola jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej, która wystarcza na około 3 do 4 godzin grania.

Komfort oglądania gier na ekranie telewizyjnym sprawia, że rozrywka staje się ciekawsza, a jednocześnie pozwala cieszyć się zabawą większej liczbie osób. W zestawie znajduje się pilot do obsługi funkcji wideo. Umożliwia zatrzymanie obrazu, wybór poszczególnych funkcji oraz regulację siły głosu. Dodatkowym wyposażeniem stacji dokującej Hama Blue Light jest kabel (YUV) do urządzeń o rozdzielczości HD. Konstruktorzy Hama zadbali o dodatkowe wejście video z myślą o urządzeniach, które nie obsługują HD. Użytkownicy stacji dokującej mogą skorzystać także z wyjścia słuchawkowego.

Stacja dokująca Blue Light wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: “Sprytne rozwiązania”. Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Sugerowana cena detaliczna stacji dokującej Hama Blue Light wynosi 129 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   GOCLEVER Insignia 530 LTE – mocny i elegancki

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku