27/01/2010

Stacja dokująca do PlayStation Portable

Stacja dokująca Hama Blue Light przypomni posiadaczom PlayStation Portable Slim & Lite emocje, jakie odczuwali w pierwszych tygodniach zabawy z przenośną konsolą marki Sony. Urządzenie Hama umożliwia podłączenie przenośnej konsoli do telewizora i korzystanie z niej tak, jak w przypadku modeli stacjonarnych.

W tym samym czasie stacja Blue Light będzie uzupełniała energię w bateriach PlayStation Portable Slim & Lite. Konsola jest zasilana za pomocą baterii litowo-jonowej, która wystarcza na około 3 do 4 godzin grania.

Komfort oglądania gier na ekranie telewizyjnym sprawia, że rozrywka staje się ciekawsza, a jednocześnie pozwala cieszyć się zabawą większej liczbie osób. W zestawie znajduje się pilot do obsługi funkcji wideo. Umożliwia zatrzymanie obrazu, wybór poszczególnych funkcji oraz regulację siły głosu. Dodatkowym wyposażeniem stacji dokującej Hama Blue Light jest kabel (YUV) do urządzeń o rozdzielczości HD. Konstruktorzy Hama zadbali o dodatkowe wejście video z myślą o urządzeniach, które nie obsługują HD. Użytkownicy stacji dokującej mogą skorzystać także z wyjścia słuchawkowego.

Stacja dokująca Blue Light wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: „Sprytne rozwiązania”. Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Sugerowana cena detaliczna stacji dokującej Hama Blue Light wynosi 129 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...