Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

11/01/2010

Transcend przedstawia pamięci flash współpracujące z Windows ReadyBoost

Transcend prezentuje kolejnego członka z rodziny przenośnych pamięci flash – JetFlash 300. Zapewnia on szybki i wydajny transfer danych o pojemności do 16GB.

Transcend JetFlash 300

Transcend JetFlash 300W JetFlash 300 transfer danych odbywa się na poziomie 18MB/s. Co istotne, urządzenie współpracuje z funkcją systemową ReadyBoost dostępną w Windows Vista i Windows 7. Pozwala ona zwiększyć wydajność systemu operacyjnego, oferując dodatkową pamięć podręczną. W efekcie JetFlash 300 może przechowywać pliki, działając jako dodatkowa pamięć wirtualna.

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.

Na urządzeniu można zainstalować darmowe oprogramowanie JetFlash elite pobrane ze strony producenta. Oferuje ono narzędzia do zarządzania plikami na pendrivie oraz pozwala na użycie go jako klucza do logowania się do systemu lub zabezpieczenia go przed niepowołanym dostępem, co zwiększa funkcjonalność nowej pamięci flash.

Sugerowana cena przenośnej pamięci JetFlash 300 o pojemności 4 GB wynosi 40 zł brutto, 8 GB – 71 zł brutto, a 16 GB – 143 zł brutto. Wszystkie urządzenia objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

Specyfikacja:

Model JetFlash 300
Waga [g] 8,5
Wymiary [mm] 60 x 18,8 x 8,6
Wyjście USB 2.0
Dodatkowe oprogramowanie JetFlash elite
Pojemność 4, 8, 16 GB
Kompatybilność Windows 7, 2000 / XP / Vista

Przeczytaj także:   Hannspree - nowe, wszechstronne telewizory LCD

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku