24/02/2010

Aristo Voyager S500 – nowa nawigacja z ekranem 5″

Aristo Voyager S500 to wysokiej klasy przenośna nawigacja GPS z dużym panoramicznym ekranem o przekątnej 5 cali, której sercem jest specjalizowany szybki procesor Mediatek 3351. Przy opracowywaniu projektu nowego urządzenia dużą wagę położono na jego design i ergonomię obsługi.

Elegancki wygląd uzyskano m.in. poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów oraz zespolenie ekranu z przednią częścią obudowy tak, aby tworzyły one jedną płaszczyznę. Choć nawigacja posiada duży ekran, sprawia jednak wrażenie bardzo lekkiej i poręcznej (jego grubość to 12.5mm).

Aristo Voyager oferowany jest z najpopularniejszym obecnie w Polsce oprogramowaniem nawigacyjnym Automapa w wersji zawierającej mapy Polski lub Europy.

Aristo Voyager jest gotowy do jazdy bezpośrednio po wyciągnięciu z pudełka. Intuicyjne menu pozwala szybko opanować podstawowe funkcje bez konieczności czytania instrukcji obsługi. Nowe urządzenie nawigacyjne, dzięki smukłej obudowie i niewielkiej wadze jest wyjątkowo mobilne. Nowe urządzenie nawigacyjne, dzięki smukłej obudowie i niewielkiej wadze jest wyjątkowo mobilne. Mimo niewielkich rozmiarów posiada duży 5-calowy panel dotykowy zespolony z przednią częścią obudowy, co w połączeniu z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji nadaje mu bardzo elegancki wygląd.

Dzięki wbudowanym aplikacjom, Aristo Voyager S500 może w czasie przerw w podróży służyć jako podręczne centrum rozrywki. Umożliwia ono odczyt plików tekstowych pełniąc rolę czytnika ebooków, Czytnik w odróżnieniu od wielu dostępnych na rynku urządzeń, obsługuje również polskie znaki diakrytyczne, co znacznie ułatwia lekturę utworów literackich. Oprócz czytnika, Aristo Voyager S500 posiada wbudowaną przeglądarkę grafiki umożliwiającą wyświetlanie pojedynczych zdjęć lub pokazu slajdów. Wśród aplikacji znajdziemy również sześć gier logiczno-sprawnościowych, które zapewnią rozrywkę podczas dłuższego postoju.

Sugerowana cena detaliczna ARISTO Voyager S500 o oprogramowaniem AutoMapa Polska XL to 549 zł z VAT. Wersja zawierająca mapy Europy kosztuje 699 zł. Urządzenie objęte zostało 2-letnią gwarancją producenta w systemie „door-to-door”.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...