09/02/2010

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sennheiser DW Office

DW Office spełnia wymagania osób, które oczekują niezawodności i komfortu: jest ultralekki – waży jedynie 22 g, zapewnia intuicyjną obsługę i skrócony czas ładowania, a bateria wystarcza na cały dzień pracy.

Urządzenie gwarantuje zasięg do 180 metrów w wolnej przestrzeni i do 55 m w typowych pomieszczeniach biurowych.

Z urządzenia można korzystać za pomocą zaczepu nausznego lub pałąka nagłownego. Dodatkowo zaczepy nauszne dostępne są w czterech rozmiarach, pozwalając na idealne dopasowanie słuchawki do wielkości i kształtu ucha użytkownika. Ma to szczególne znaczenie podczas wielogodzinnej komunikacji.

DW Office zapewnia szybkie i bezproblemowe parowanie ze stacją bazową – wystarczy 5-sekundowy proces dostrajania słuchawki do stacji bazowej, by osiągnąć pełna funkcjonalność urządzenia. Dzięki możliwości podłączenia do stacji bazowej aż 4 dodatkowych słuchawek, urządzenie spełnia też funkcję zestawu konferencyjnego, gwarantując wygodną komunikację między wieloma osobami.

Firma Sennheiser Communications zadbała także o bezpieczeństwo wprowadzając technologię ActiveGard, która zapewniając bezpieczny poziom głośności przez cały czas rozmowy, co chroni słuch przed nagłymi skokami natężenia dźwięku. Zestaw DW Office jest dostosowany do dyrektyw Unii Europejskiej – maksymalne natężenie dźwięku wynosi 85 dB.

Podczas korzystania z DW Office użytkownik może mieć pewność, że otrzyma dźwięk wysokiej jakości zarówno w trybie wąskopasmowym, jak i w szerokopasmowym:

– Ta cecha jest szczególnie przydatna podczas rozmów prowadzonych w językach obcych. Rozmówcy mogą być pewni, że znakomitej jakości dźwięk wpłynie pozytywnie na proces rozumienia tekstu wypowiadanego przez interlokutora. Dodatkowo wysoka jakość dźwięku zmniejsza dystans pomiędzy rozmówcami, ponieważ słowa wypowiadane do mikrofonu i odbierane w słuchawce brzmią bardzo naturalnie. Mikrofon z funkcją tłumienia szumów gwarantuje minimalizację dźwięków pochodzących z otoczenia – mówi Tomasz Sieńczyk, współwłaściciel i dyrektor ds. rozwoju firmy Garets, dytrybutora produktów Sennheiser Communications.

W zestawie znajduje się stacja bazowa, zasilacz, kabel USB, telefoniczny kabel audio, słuchawka z elementem dystansującym, który niweluje zakłócenia dźwięku spowodowane ewentualnym kontaktem z policzkiem rozmawiającego, pałąk nagłowny, cztery zaczepy nauszne różnych rozmiarów, poradnik i instrukcja w polskiej wersji językowej, jak również poradnik bezpiecznego użytkowania.

Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 349 Euro

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...