Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/02/2010

ICom Tryton 855 – potężny gracz

ICom wprowadził do oferty komputer Tryton 855 przeznaczony dla fanów gier komputerowych i multimedialnej rozrywki. Urządzenie oparte jest na nowym procesorze Intela i5.

Poza standardową rozbudową pamięci RAM największa dowolność przy rozbudowie modelu 855 dotyczy grafiki. Do wyboru klientów są aż trzy wydajne karty graficzne nVidia GeForce: 9800GT 1TB, GTX260 896MB lub GTX285 1GB. Przestrzeń dyskową można rozbudować do sześciu dysków terabajtowych zaś w najmocniejszych konfiguracjach standardowym napędem jest Blue-ray.

Do dyspozycji użytkownika są między innymi: 12 portów USB 2.0, 2 złącza FireWire, oraz eSATAII 3.0 Gb/s, czytnik kart flash oraz gigabitowa karta sieciowa. W zestawie znajduje się ponadto klawiatura multimedialna i mysz optyczna.

Trytona 855 można kupić już za 2259zł z procesorem i3 530, ale najmocniejsza konfiguracja na procesorze i7 870 wyceniona jest na 5799zł. Największy jednak wybór konfiguracji oparty jest na rodzinie procesorów i5 świetnie równoważącym wysoką wydajność z ceną przystępną dla większości pasjonatów gier.

ICom Tryton 855 objęty jest 24-miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 36 miesięcy.

Przeczytaj także:   Obsypany Złotymi Globami Homeland na platformie n

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku