Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

05/02/2010

Komputer All-in-One HP TouchSmart 600 Quad 23″ z Core i7

Firma HP odświeżyła swoją linię komputerów All-in-One o modele z procesorami z rodziny Intel Core. Jednym z nowych modeli jest TouchSmart 600 Quad 23” z CPU Core i7.

Komputer z 23-calowym dotykowym ekranem dysponuje również technologią Intel Boost Technology. Pozostałe elementy są identyczne, jak w poprzedniej generacji: 8GB pamięci RAM DDR3, dysk twardy o pojemności 1,5 TB, kartę grafiki NVIDIA GeForce GT230M 1GB, Wi-Fi, Bluetooth, napęd Blu-ray, czytnik kart pamięci oraz opcjonalny tuner TV.

Cena komputera z systemem operacyjnym Windows 7 to 1700$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Limitowana edycja pamięci USB Kingston na święta

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku