Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/02/2010

Nowe wersje zasilaczy Thermaltake Toughpower XT

Firma Thermaltake zaprezentowała nową wersję zasilaczy komputerowych z linii Toughpower XT, przeznaczonych do wydajnych konfiguracji.

Nowe zasilacze dysponują mocą o 25W większą, w porównaniu z odpowiednimi modelami innych marek. Ponadto wyposażono je w technologie: DC-DC Converter Module, Double Forward oraz Active PFC, dzięki którym wydajność wzrosła do 89%, przy jednoczesnym poprawieniu stabilności i niezawodności.

Urządzenia wyposażono w 14cm wentylator, który kontynuuje chłodzenie jeszcze przez 15-30 sekund po zamknięciu systemu,.

Nowa seria składa sie z czerech zasilaczy o mocy: 575W (109$), 675W (135$), 775W (145$) oraz 875W (159$).

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Router o wielu możliwościach

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku