Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/02/2010

Pilot Hama do Sony PlayStation 3

Użytkownicy konsoli Sony PlayStation 3 mogą obsługiwać swój ulubiony sprzęt za pomocą pilota Hama. Dzięki temu łatwiej będzie im korzystać z funkcji sterujących niż w przypadku kontrolera gier.

Pilot Hama do Sony PlayStation 3 może kontrolować 16 głównych funkcji odtwarzacza BluRay/DVD. Dysponuje przyciskami szybkiego dostępu do najważniejszych ustawień, przyciskami kierunkowymi do nawigacji w menu oraz przyciskiem Start. Pilot może służyć również do pokazywania slajdów i do innych aplikacji multimedialnych. Sprzedawany jest w komplecie z odbiornikiem USB oraz dwoma bateriami AAA.

Sugerowana cena detaliczna pilota Hama wynosi 79,90 zł. Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta.

Przeczytaj także:   Zima może być groźna dla sprzętu elektronicznego

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku