Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/02/2010

Płyty główne GIGABYTE zwyciężają na zawodach F1 OC

Płyty główne GIGABYTE zwyciężyły w czterech konkurencjach zawodów F1 OC . Nowy rekord SuperPi 8M na platformie AMD ustanowiony przez Australijczyków.

Podczas zawodów F1 OC #1 zawodnicy z Australii ustanowili nowy rekord świata Super Pi 8M używając przy tym płyty głównej GIGABYTE GA-790FXTA-UD5 (platforma AMD). To już czwarte zawody w tym sezonie zawodów F1 OC, w którym płyty główne GIGABYTE przyczyniły się do osiągnięcia najwyższych wyników OC.

Rekord Super Pi 8M na platformie AMD z końca 2009 roku (F1 OC Highest FSB Challenge) został osiągnięty przez zawodnika posługującego się nickiem Dinos22 z drużyny australijskiej przy użyciu płyty głównej GIGABYTE GA-790FXTA-UD5 oraz procesora AMD Phenom II X4 965 BE. Zwycięzca wywindował rekord świata SuperPi 8M do 2 min 08.984 s., pozostawiając rywali daleko w tyle dzięki blisko 5 sekundowej przewadze.

„Jesteśmy dumni z faktu, że płyty główne GIGABYTE przyczyniły się do zwycięstw w aż 4 konkurencjach F1 OC szczególnie, że każdy z etapów składał się z odmiennych kategorii OC włączając w to SuperPi 32M na platformach Intel P55, najwyższy wynik FSB, 3DMark 06 na zintegrowanej karcie graficznej oraz SuperPi 8M na dowolnej platformie AMD” – mówi Tim Handley, Deputy Director of Motherboard Marketing w GIGABYTE Technology Co. Ltd.

„Doskonałe wyniki osiągnięte podczas pierwszego sezonu zawodów F1 OC pokazują, że nie ma lepszej kombinacji niż połączenie innowacyjnych rozwiązań z komponentami wysokiej jakości. Gratulujemy zawodnikom z Australii imponujących wyników i z niecierpliwością czekamy na informacje o dalszych osiągnięciach overclockerów z całego świata”.

Oficjalna strona F1 OC: f1oc.org

Przeczytaj także:   MODECOM XINO Z46 X4+ - godny następca

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku