Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/02/2010

Przenośny skaner Fujitsu ScanSnap S1300

Firma Fujitsu wprowadziła do sprzedaży przenośny skaner ScanSnap S1300. Jest to najmniejsze urządzenie tego typu w ofercie tego producenta.

Skaner radzi sobie zarówno z dokumentami o powierzchni 2 cali kwadratowych, jak i Legal size. Produkt wyposażono w podajnik, mieszczący do 10 arkuszy formatu Letter size. Za pomocą jednego przycisku można zeskanować dokument bezpośrednio do przeszukiwalnego pliku PDF.

Prędkość skanowania to 8 stron na minutę w rozdzielczości 300dpi w kolorze oraz 600dpi w skali szarości.

Skaner wymaga dwóch wolnych portów USB – jednego do przesyłania danych i kolejnego do zasilania.

ScanSnap S1300 kosztuje 295$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Netbook Sony Vaio W w sprzedaży już w sierpniu

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku