Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

23/02/2010

Zewnętrzna kamera sieciowa Edimax z technologią Plug & Play i DDNS-free

Edimax prezentuje zewnętrzną kamerę sieciową IC-9000, zaprojektowaną z myślą o łatwości użytkowania z funkcją DDNS-free. Funkcja ta oznacza, że w łatwy sposób można się połączyć przy użyciu dostarczonego oprogramowania bez konieczności konfiguracji nazw DDNS oraz przekierowania portów w routerze.

Konfiguracja odbywa się w technologii Plug & Play. Należy tylko podać numer kamery i hasło w dołączonym oprogramowaniu, aby uzyskać dostęp do obrazu z kamery.

Kamera posiada sensor o wysokiej czułości, diody podczerwieni oraz obudowę odporną na wpływy środowiska o indeksie IP66. Funkcje te pozwalają na poprawę bezpieczeństwa nawet w ciemności, w każdych warunkach pogodowych. Kamera umożliwia również dostosowanie poziomu oświetlenia na odległość do 30 metrów oraz liczbę włączonych diod w zależności od odległości – powoduje to uzyskanie najlepszej jakości obrazu.

W celu optymalizacji i poprawy jakości obrazu wideo, kamera posiada automatyczną funkcję ICR (IR Cutter Remover), która sprawia, że światło podczerwone jest usuwane w ciągu dnia oraz jest przepuszczane podczas nocy.

Dodatkowo, kamera obsługuje kodowanie MPEG4, co pozwala na rejestrację wideo. Kamerę IC-9000 można zintegrować z dyskiem sieciowym, dzięki czemu urządzenie to może funkcjonować jako rejestrator obrazu (NVR).

Kamera IC-9000 obsługuje protokół 3GPP oraz posiada dołączone programowanie, które pozwala na podgląd obrazu na większości telefonów komórkowych w każdym miejscu i czasie.

Przeczytaj także:   Wireless Mobile Mouse 3500 dla bardzo mobilnych użytkowników

Strajk kobiet – najlepsze memy

Zapraszamy Was do galerii najlepszych memów związanych ze strajkiem kobiet. Jeśli macie swoje propozycje memów, przysyłajcie na nasz redakcyjny adres: redakcja@techcity.pl. Kobiety, jesteśmy z Wami!!! A teraz zapraszamy na “Strajk kobiet – najlepsze memy”. Strajk kobiet – najlepsze memy. (RED – Strajk kobiet-memy) Przeczytaj także:   NETGEAR Nighthawk R8000 – pierwszy 3-strumieniowy router na rynku

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

Techcity na Facebooku