Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

04/03/2010

19-tka zapowiedzią nowej rodziny

Najnowszy model monitora komputerowego prezentuje firma HANNspree. Jest to HannsG HA195ABB, który jest pierwszym modelem dostępnym na naszym rynku zapowiadającym nową rodzinę produktów.

Jego głównymi zaletami są bardzo niski pobór mocy (do 21 W podczas pracy), dobre parametry techniczne i przystępna cena. Warto podkreślić krótki czas reakcji matrycy (5 ms), wysoki kontrast (do 15 000:1) oraz powłokę antyrefleksyjną na ekranie.


Dane techniczne:

Ekran: 47 cm / 18,5″
Jasność: do 250 cd/m²
Kontrast: do 15 000:1 (X-Contrast)
Wielkość punktu: 0,3 x 0,3 mm
Rozdzielczość: 1366 x 768 (16:9)
Czas reakcji: 5 ms
Kąty widzenia: 160°/160°
Wejścia: VGA
Pobór mocy (praca/stand-by/Off): do 21 W / do 1 W / mniej niż 0,5 W
Wymiary: 440 x 160 x 344 mm
Waga: 3.7 kg
Pochylenie: -5° ~ 15°
Dodatkowe: powłoka antyrefleksyjna, Kensington Lock
Montaż na ścianie: standard VESA 100 mm
Certyfikaty: TCO03, Energy Star 5.0

Monitor ma możliwość instalacji na ścianie (standard VESA 100 mm), a także oferuje opcję zabezpieczenia go przed kradzieżą poprzez systemy zgodne ze standardem Kensington Lock.

Cena monitora to 435 zł.

Przeczytaj także:   Pico Mini - kolorowe pamięci flash USB

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku