Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

10/03/2010

actidata zwiększa pojemność nośników RDX do 640 GB

actidata powiększyła ofertę nośników danych do swojego systemu actiDisk RDX bazującego na wymiennych dyskach twardych o kasetę o pojemności 640 GB.

Poszerzając paletę nośników actidata RDX, użytkownicy już zainstalowanych systemów otrzymali możliwość zwiększenia pojemności tych urządzeń bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

actiDisk RDX, bazujący na systemie wymiennych dysków twardych składa się z wytrzymałych, wymiennych 2,5 – calowych nośników danych oraz stacji dokującej, przeprowadza operacje zabezpieczania i odtwarzania danych dokładnie tak jak napęd taśmowy. Dzięki niezwykle prostej obsłudze, system actiDisk RDX jest dedykowany do
zastosowania w małych i średnich przedsiębiorstwach.


Nośniki RDX gwarantują minimum 10-letni okres pracy, co w świetle obowiązującego prawa dotyczącego przechowywania danych firmowych (np. dane księgowe, sprawozdania finansowe) właśnie przez okres 10 lat czyni actiDisk RDX optymalnym rozwiązaniem.

Wprowadzenie na rynek kaset o pojemności 640 GB, obok już oferowanych nośników o pojemnościach 160 GB, 320 GB i 500 GB, potwierdza kontynuację przyjętej przez actidata strategii ciągłego rozwoju technologii RDX. Obok nowych nośników, actidata wprowadził także do sprzedaży tzw. Backup-Kit, zestaw składający się z nowego nośnika RDX 640 GB, napędu actiDisk RDX, oprogramowania do backupu oraz zestawu odpowiednich kabli. Zestaw dostępny jest jako wewnętrzne rozwiązanie z interfejsem USB lub S-ATA oraz jako zewnętrzne z interfejsem USB.

Nośniki danych actidata RDX® objęte są 3-letnią gwarancją wraz z 2-letnim serwisem szybkiej wymiany awansem. Wszystkie kasety do rozwiązań actiDisk RDX® są już dostępne w Polsce.

Cena nowych nośników i bazujących na nich zestawów wynosi (cena bez VAT):

actiDisk RDX® Media 640 GB (PN 620640): 285,- EUR/szt.
actiDisk RDX® Backup-Kit 5,25″, int., S-ATA (PN 20114640): 395,- EUR/szt.
actiDisk RDX® Backup-Kit, ext., USB (PN 20215640): 405,- EUR/szt.

Przeczytaj także:   CANAL + i HBO: promocyjny duet w DIALOGmedia

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku