21/03/2010

Cyfrowe słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-RF4000K

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF4000K zapewniają bardzo dobrą jakość dźwięku zarówno przy odtwarzaniu ulubionych filmów wideo czy muzyki.

Ponadto idealnie komponują się z wnętrzem nowoczesnego salonu — dzięki nowej, unikatowej stacji dokowania, która umożliwia ładowanie i przechowywanie słuchawek – nie ma żadnych szpecących przewodów.

Niewielkie, wygodne etui o prostej stylistyce dopasowanej do wyglądu nowoczesnego sprzętu służy także do ładowania akumulatora. Po zakończeniu słuchania wystarczy ustawić płasko obrotowe nauszniki i schować słuchawki do etui. W tym czasie akumulator będzie ładowany.

Cyfrowa transmisja radiowa gwarantuje odbiór sygnału o zasięgu do 30 m. Konstrukcja zastosowana w słuchawkach RF400 ma obrotowe nauszniki całkowicie zakrywające uszy (circum-aural) oraz pałąk z samoregulacją, dzięki czemu zapewnia komfort nawet przy dłuższym słuchaniu. Regulator na słuchawkach eliminuje potrzebę sięgania po pilota w celu zmniejszenia lub zwiększenia głośności.

Jakość dźwięku zapewnia wydajna membrana o skoku 40 mm. Gwarantuje to nasycone szczegółami odtwarzanie ścieżek dźwiękowych i dialogów w filmach oraz muzyki.

Wysoka sprawność energetyczna umożliwia po całkowitym naładowaniu akumulatora NiMH nieprzerwane słuchanie do 7 godzin. Zamiast tego można także używać baterii alkalicznej typu AAA, która pozwala na ciągłe słuchanie do 10 godzin. Funkcja automatycznego oszczędzania energii wyłącza słuchawki, jeżeli nie są używane, co jeszcze bardziej wydłuża czas użytkowania.

Udostępnij ten artykuł...

Pandemia zwiększyła ryzyko wyłudzenia danych w Internecie

W przypadającym 12 października Dniu Bezpiecznego Komputera, warto zwrócić uwagę, że do 71% wzrósł odsetek użytkowników świadomych grożących im cyberzagrożeń. Nadal jednak nie wszyscy nauczyli się korzystać z rozwagą z dostępu do sieci i mogą paść ofiarą nieuprawnionego wykorzystania ich personaliów. Jeszcze przed wybuchem pandemii dla wielu osób „bycie online” było stanem tak naturalnym, że […]

Udostępnij ten artykuł...

Czym kierować się dobierając etui do smartfona? Podpowiadamy!

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienność bez smartfonów. Trudno także zabezpieczyć nowoczesny sprzęt bez odpowiedniego etui do smartfona. Wysokiej klasy smartfony to przecież niemały wydatek, dlatego rozsądnie jest wraz z zakupem nowego sprzętu pomyśleć o chroniącym go przed uszkodzeniami wyposażeniu. Jakie etui spisują się tutaj najlepiej? Sprawdziliśmy wybrane rozwiązania dedykowane popularnym modelom Etui Samsung Galaxy A52 […]

Udostępnij ten artykuł...

W Polsce działa 51 000 e-sklepów

W połowie września liczba e-sklepów zarejestrowanych w Polsce wyniosła 51 tysięcy. Jednak 75% z nich znajduje się w złej lub bardzo złej sytuacji finansowej. Dużym problemem w e-commerce jest porzucanie koszyków przez klientów – robi tak aż 70 proc. Polaków. Liczba sklepów internetowych w Polsce niezmiennie rośnie, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrost ten […]

Udostępnij ten artykuł...