Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

14/03/2010

Dysk SSD OCZ Onyx

Firma OCZ zaprezentowała dysk SSD Onyx SATA II, który jest jednym z najtańszych na rynku rozwiązań z pamięcią MLC NAND flash.

Urządzenie jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych dysków twardych oraz innych, droższych dysków SSD. Produkt o pojemności 32GB oferuje niezawodność i wysoką wydajność, nie drenując jednocześnie portfela.

Prędkość odczytu jest na poziomie 125 MB/s, natomiast zapis odbywa się z prędkością do 70 MB/s. Dysk dysponuje 64MB pamięci cache.

Cena OCZ Onyx wynosi 99$.

źródło: 4press.pl

Przeczytaj także:   Nowa odsłona klawiatur MODECOM MC-5003

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku