18/03/2010

GIGABYTE nagradza kreatywnych w konkursie “Increase Your Speed, Triple Your Power”

Rozpoczął się międzynarodowy konkurs GIGABYTE “Increase Your Speed, Triple Your Power”, którego głównym tematem są technologie USB 3.0 oraz GIGABYTE USB Power Boost.

Do końca kwietnia 2010 na stronie konkursu można prezentować swoje pomysły na urządzenia USB, które będą wykorzystywać zalety GIGABYTE USB Power Boost.

Uczestnicy konkursu mogą prezentować swoje pomysły zarówno w formie plików video, zdjęć jak i opisów. Wszyscy użytkownicy zarejestrowani na stronie konkursu mogą głosować na najlepsze ich zdaniem prace. Autorzy trzech najpopularniejszych projektów otrzymają nagrody w postaci płyt głównych GIGABYTE z serii H55M oraz dysków twardych A-DATA NH01 Portable Hard Drive.

Jednocześnie GIGABYTE będzie oceniał zaprezentowane pomysły przyznając im punkty za kreatywność, oryginalność oraz design. Autorzy trzech wyróżnionych w ten sposób prac otrzymają płyty główne GA-P55-USB3 oraz dyski A-DATA N002 Combo Flash Drive.

Także osoby oddające swoje głosy na prezentowane projekty mogą liczyć na wygraną. Każdy oddany głos odpowiada jednemu losowi na loterii. Jeden użytkownik może oddać maksymalnie 10 głosów dziennie. Po zakończonym konkursie wśród aktywnych użytkowników rozlosowana zostanie nagroda w postaci płyty głównej GIGABYTE GA-880GM-USB3.

Strona konkursu: http://usb3.gigabyte.com.tw/event

Przeczytaj także:   Tablet Toshiba Portege M780

Uwaga na walentynkowe (erotyczne) prezenty!!!

Statystki pokazują, że w czasie pandemii COVID-19 wzrosła sprzedaż nowoczesnych gadżetów erotycznych. Gadżety erotyczne coraz częściej powiązane są także z aplikacjami i przechowują dane w chmurze. To oznacza całkiem nowe wyzwania w kwestii ochrony prywatności dla ich użytkowników – przestrzegają eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET. Gadżety erotyczne coraz lepiej się sprzedają. To m.in. rezultat obostrzeń dotyczących […]

innogy go! kończy działalność

Jedyna w Polsce wypożyczalnia w pełni elektrycznych aut na minuty, innogy go!, kończy działalność w połowie marca. Samochody będą stopniowo wycofywane z ulic Warszawy, ale klienci usługi nadal będą mieli szansę przejechać się elektrykiem. innogy go! to największa w Polsce i aktualnie jedyna wypożyczalnia wyłącznie elektrycznych samochodów. Została uruchomiona w kwietniu 2019 roku. Ideą projektu […]

Poczta Polska: uwaga na fałszywe maile o niedostarczeniu przesyłki

Poczta Polska informuje o fałszywej akcji phishingowej rozsyłanej na elektroniczne skrzynki pocztowe, w której cyberprzestępcy podszywają się pod tę instytucję. Wiadomość e-mail o temacie „Brak powiadomienia o dostawie.” jest rozsyłana z adresu test@a-m2.ru, w której jest zawarta informacja o niedostarczeniu przesyłki do odbiorcy oraz sposobie możliwości jej odebrania, w tym nakłonienie do kliknięcia w podejrzany […]