18/03/2010

GIGABYTE nagradza kreatywnych w konkursie „Increase Your Speed, Triple Your Power”

Rozpoczął się międzynarodowy konkurs GIGABYTE „Increase Your Speed, Triple Your Power”, którego głównym tematem są technologie USB 3.0 oraz GIGABYTE USB Power Boost.

Do końca kwietnia 2010 na stronie konkursu można prezentować swoje pomysły na urządzenia USB, które będą wykorzystywać zalety GIGABYTE USB Power Boost.

Uczestnicy konkursu mogą prezentować swoje pomysły zarówno w formie plików video, zdjęć jak i opisów. Wszyscy użytkownicy zarejestrowani na stronie konkursu mogą głosować na najlepsze ich zdaniem prace. Autorzy trzech najpopularniejszych projektów otrzymają nagrody w postaci płyt głównych GIGABYTE z serii H55M oraz dysków twardych A-DATA NH01 Portable Hard Drive.

Jednocześnie GIGABYTE będzie oceniał zaprezentowane pomysły przyznając im punkty za kreatywność, oryginalność oraz design. Autorzy trzech wyróżnionych w ten sposób prac otrzymają płyty główne GA-P55-USB3 oraz dyski A-DATA N002 Combo Flash Drive.

Także osoby oddające swoje głosy na prezentowane projekty mogą liczyć na wygraną. Każdy oddany głos odpowiada jednemu losowi na loterii. Jeden użytkownik może oddać maksymalnie 10 głosów dziennie. Po zakończonym konkursie wśród aktywnych użytkowników rozlosowana zostanie nagroda w postaci płyty głównej GIGABYTE GA-880GM-USB3.

Strona konkursu: http://usb3.gigabyte.com.tw/event

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...