Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

03/03/2010

Gra „MY BODY COACH” z zestawem ciężarków

IQ Publishing – dystrybutor gier i akcesoriów dla graczy, wprowadził do sprzedaży grę „MY BODY COACH” z ciężarkami, które pełnią rolę kontrolerów. Producentem zestawu jest BigBen Interactive.

Gra „MY BODY COACH” z parą dołączonych hantli (2 x 500 g), symuluje trening z osobistym instruktorem. W ciężarkach znajdują się odpowiednio zaprojektowane miejsca, w których umieszcza się Wiimote’y, dzięki czemu zamieniają się one w kontrolery konsoli. Trening prowadzony jest przez znaną instruktorkę hollywoodzkich gwiazd Valerie Orsoni.

Najważniejsze cechy zestawu:

•    kompletny program sportowo-dietetyczny, uwzględniający indywidualne potrzeby i warunki fizyczne osoby ćwiczącej
•    gra z 2 ciężarkami, każdy o wadze 500g
•    ćwiczenia fizyczne i dietetyczne – programy przygotowane przez ekspertów od fitness i dietetyki
•    dwa tryby gry: szkolenia lub treningu
•    możliwość gry przy użyciu tylko jednego kontrolera
•    wiele rodzajów muzyki: techno, latino, elektro i inne

Po wprowadzeniu do programu własnych danych, zawierających m.in.: wiek, płeć, wagę i wzrost, wirtualny trener ma opracować dla nas indywidualny program składający się ze zrównoważonej diety i ćwiczeń. Istnieje możliwość wyboru długości i rodzaj ćwiczeń, w których chcemy wziąć udział: wzmocnienie mięśni, trening wytrzymałościowy lub aerobik.

Wszystkie  ruchy wykonane z ciężarkami, przekazywane są do wirtualnego instruktora, który z ekranu prowadzi trening i w czasie rzeczywistym koryguje błędy.

Cena detaliczna gry „My Body Coach” z zestawem ciężarków wynosi 259,90 złotych. Kontrolery Wiimote są sprzedawane osobno. Produkt posiada 2 letnią gwarancję producenta.


SMS-y w dół, MMS-y w górę

Urząd Komunikacji Elektronicznej opublikował coroczny „Raport o stanie rynku telekomunikacyjnego w Polsce w 2017 roku” z którego wynika, że na koniec minionego roku aktywnych było ponad 53 milionów kart SIM, czyli o 4% mniej niż w 2016 roku. To jedna z prawdopodobnych przyczyn spadku liczby SMS-ów wysłanych przez użytkowników polskich sieci. W 2017 roku Polacy […]

Kolejne stacje ładowania samochodów elektrycznych

Od lipca dla klientów centrum handlowego Janki pod Warszawą dostępnych będzie 10 punktów ładowania samochodów elektrycznych. Na początku lipca innogy Polska wraz z ING Bankiem Śląskim uruchomiła 5 nowych stacji ładowania na terenie Centrum Handlowego Janki. Dwie stacje stojące zamontowane zostały na parkingu zewnętrznym, a trzy stacje wiszące (tzw. Wall Box) zostały umieszczone w parkingu […]

Ile miejsca zajmuje współczesny Internet?

10 jottabajtów, czyli 10 i 24 zera bajtów – tyle miejsca na serwerach według szacunków naukowców może zajmować współczesny Internet, a z każdą sekundą danych przebywa. Informacje te są rozproszone po całym globie i dostępne poprzez infrastrukturę sieciową. Ostatnie prezentacje Google i Microsoftu nie pozostawiają wątpliwości co do przyszłości rozwoju Internetu. Sztuczna inteligencja, rozwiązania chmurowe […]

Techcity na Facebooku