Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

31/03/2010

NEC MultiSync PA241W – doskonały do cyfrowej obróbki obrazu

NEC wprowadził do sprzedaży nowy monitor profesjonalny NEC MultiSync PA241W. Konstrukcja 24-calowego, panoramicznego monitora LCD oparta została o 10-bitowy panel P-IPS, wyświetlający jednocześnie 1.074 mld barw w rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli.

Nowa seria profesjonalnych monitorów MultiSync PA zaprojektowana została z myślą o zaawansowanych aplikacjach graficznych, prepress i DTP. 14-bitowa trójwymiarowa tablica 3D-LUT pozwala na symulację gamutu barwowego dowolnego monitora za pomocą profilu kolorów.

Monitor oferowany jest wraz z oprogramowaniem MultiProfiler pozwalającym na sterowanie zaawansowanymi funkcjami, w tym symulację gamutu oraz obsługę trybów PiP (Picture in Picture) lub PbP (Picture by Picture) z poziomu Windows.

Monitor objęty jest 3 letnią gwarancją door-to-door, a jego sugerowana cena detaliczna netto wynosi odpowiednio: 3999 zł dla wersji czarnej oraz 3899 zł dla wersji białej ze srebrną ramką ekranu.

Przeczytaj także:   Najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce jest…

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Nadchodzi “Samsung AI Forum 2020”

Czwarta edycja Samsung AI Forum 2020 odbędzie się online na kanale YouTube firmy w dniach 2–3 listopada. W wydarzeniu uczestniczyć będą światowej sławy akademicy i branżowi eksperci zajmujący się tematyką sztucznej inteligencji. Wydarzenie pełni rolę platformy do wymiany pomysłów, poglądów i dzielenia się najnowszymi badaniami, a także stwarza przestrzeń do dyskusji na temat przyszłości AI. […]

Techcity na Facebooku