Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

18/03/2010

NEC prezentuje 70-calowy monitor wielkoformatowy

NEC wprowadził na rynek nowy monitor 70” do zastosowania w sektorze reklamy cyfrowej, profesjonalnego obrazowania oraz systemach typu heavy duty.

NEC MultiSync P701 wyposażony został w zaawansowany panel S-PVA o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, dysponujący jasnością 600cd/m2 oraz kontrastem 2000:1.

Monitor posiada w pełni programowalną 10-bitową tablicę LUT, co pozwala na sprzętową kalibrację i dostosowanie wyświetlanych barw do standardów lub do pozostałych monitorów np.: w ścianie wideo. NEC MultiSync P701 posiada kieszeń opcji pozwalającą na rozszerzenie funkcjonalności monitora o dodatkowe akcesoria takie jak: mini-komputer, przekaźnik sygnału DVI, NEC Media Player, karta HD-SDI lub system dystrybucji sygnału CAT-5.

Metalowa konstrukcja monitora oraz system podświetlenia zaprojektowane zostały tak, aby monitor mógł pracować zarówno w pionie, jak i poziomie.

Monitor jest objęty 3-letnią gwarancją, a jego sugerowana cena detaliczna netto wynosi 51 949 zł.

Przeczytaj także:   Nowy wirus w aplikacjach programowanych w Delphi

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku