08/03/2010

Oscarowy marzec w tvscreen.pl

Już dziś, w kilka godzin po zakończonej w Los Angeles Gali Oskarów, w tvscreen.pl – internetowej platformie VOD, rusza „Oscarowy marzec”. Akcja obejmuje, m.in. tegorocznych zwycięzców: film animowany „Odlot” oraz „Bękarty Wojny”, w reż. Quentina Tarantino.

tvscreen.pl, nawiązując do zakończonej właśnie tegorocznej Gali Oskarów, uruchamia promocję, dzięki której miłośnicy kina będą mogli doznać oscarowych wrażeń w podwójnej dawce. Akcją „Oscarowy marzec w tvscreen.pl” zostało objętych aż 16 wybitnych filmów, które były nagradzane lub nominowane do najważniejszej nagrody w filmowym świecie, przyznawanej corocznie przez członków Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Wśród nich są, m.in. tegoroczni zwycięzcy: „Bękarty wojny” z nagrodzoną Oskarem, drugoplanową rolą Christoph’a Waltz’a (film otrzymał 8 nominacji, m.in. za najlepszy film, reżyserię i scenariusz oryginalny) oraz zdobywca dwóch Oscarów „Odlot” (najlepszy film animowany oraz najlepsza muzyka, 5 nominacji), który będzie miał swoją premierę VOD 22 marca br., a także triumfujące w poprzednich latach: „Gladiator”, „King Kong”, „Elżbieta” „Perl Harbor” czy Rashomon (z 1950 r.) Akiry Kurosawy. Każdy, kto zdecyduje się obejrzeć, jeden z biorących udział w „Oscarowej promocji” tytułów otrzyma voucher na drugi, dowolnie wybrany przez siebie film w serwisie tvscreen.pl.


Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Jednocześnie z premierą VOD filmu „Bękarty wojny” na tvscreen.pl, ruszył niecodzienny konkurs, w którym nagrodą główną jest „Podróż Śladami Bękartów” do Berlina i Paryża, dla dwóch osób.

Aby wziąć udział w konkursie należy obejrzeć film „Bękarty Wojny” lub każdy inny z kilkudziesięciu, specjalnie oznaczonych, filmów Universal Pictures w serwisie tvscreen.pl, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na specjalnie zaprojektowanej stronie www.sladamibekartow.pl.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...