01/03/2010

Polska premiera Samsung Shark

Samsung wprowadza na polski rynek najnowszą linię designerskich i niezwykle wydajnych telefonów: S3550, S5350 oraz S5550. Seria Shark to idealna mieszanka funkcjonalności, designu oraz internetowych możliwości, stworzona z myślą o aktywnych użytkownikach.

Telefony z linii Shark nie nadwyrężą kieszeni, a przy tym oferują zaawansowane możliwości multimedialne oraz łatwość obsługi. Dzięki ikonom szybkiego dostępu do portali społecznościowych, w wygodny i łatwy sposób można znaleźć się w serwisie Facebook, MySpace, Bebo lub Youtube oraz skorzystać z galerii Flickr, Picasa czy Photobucket. Kierowana do użytkowników portali społecznościowych aplikacja „Udostępnianie obrazów” umożliwia sprawny, łatwy transfer zdjęć i plików wideo bezpośrednio z telefonu.

Telefony z serii Shark posiadają również zabezpieczenia przed kradzieżą i funkcje alarmowe. Mobile Tracker, wysyłająca alarmującego smsa, gdy tylko karta SIM zostanie zmieniona na inną, co pomaga wyśledzić utraconą komórkę. Wiadomość alarmowa może być bardzo przydatna w sytuacjach zagrożenia.

Samsung S5350 – społecznościowy, klasyczny telefon z metalową obudową

Samsung S5350 to zupełnie nowe spojrzenie na klasyczne telefony. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest metaliczna, płaska (11,9 mm), asymetryczna obudowa oraz ergonomiczny kształt. Ten stylowy telefon z aparatem 3,2 MPix i funkcją nagrywania wideo, oferuje również szerokie spektrum możliwości muzycznych.

S5350 umożliwia korzystanie z wielu komunikatorów internetowych jednocześnie za pomocą jednej, prostej aplikacji.

Samsung S5350 jest dostępny w sprzedaży od lutego, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 599 zł.

Samsung S5550 – ergonomiczny slider z ekranem AMOLED

Finezyjne połączenie wysokiej jakości materiałów, precyzyjnego wykonania i metalicznej obudowy nadają S5550 niepowtarzalny kształt i charakter. Telefon ten przyciąga nie tylko efektownym wyglądem, ale również rozbudowaną funkcjonalnością i zwiększoną wydajnością.

Wyróżnikiem S5550 jest ekran AMOLED, który wiernie odzwierciedla rzeczywiste obrazy i zapewnia szybką reakcję na wydawane polecenia. Ponadto charakteryzuje się on niższym, niż w innych typach wyświetlaczy zużyciem energii. Realistyczne kolory oraz szeroki kąt widzenia sprawiają, że telefon idealnie nadaje się do przeglądania oraz wymiany zdjęć i filmów.

Aparat 5 MPix z funkcją autofokus wykonuje wysokiej jakości fotografie oraz rejestruje filmy wideo w rozdzielczości QVGA z prędkością 30 klatek na sekundę. Inne funkcje, w tym 120 MB pamięć wewnętrzna oraz slot na kartę microSD do 8 GB, zapewniają natomiast odpowiednie zaplecze dla multimedialnych zbiorów. Łącza Bluetooth oraz USB umożliwiają szybki transfer danych.

S5550 został wyposażony w wielozadaniowy komunikator do sprawnego kontaktu ze znajomymi. Skrócone menu SNS, widoczne nawet, gdy telefon znajduje się w stanie uśpienia, zapewnia błyskawiczny dostęp do społeczności Facebooka czy MySpace.

Samsung S5550 będzie dostępny w sprzedaży od kwietnia, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 699 zł.

Samsung S3550 – kompaktowy slider

Samsung S3550 to niezwykle zgrabny slider. Zdobiona, metaliczna tylna część obudowy podkreśla jego elegancki charakter, a kompaktowy kształt sprawia, że jest poręczny i wygodny w użyciu.

Ergonomiczny kształt oraz lśniąca obudowa idealnie uzupełniają udoskonalony interfejs użytkownika, zapewniającego intuicyjną nawigację oraz łatwą obsługę aplikacji. Dodatkowy klawisz funkcyjny, umieszczony w centralnej części klawiatury, umożliwia lepsze dostosowanie S3550 do indywidualnych potrzeb użytkownika. Odpowiednio zaprojektowane elementy graficzne ułatwiają korzystanie z najważniejszych funkcji telefonu oraz sprawiają, że menu jest bardziej przejrzyste i czytelne.

Z pomocą błyskawicznego komunikatora oraz łączności z Internetem kontakt ze znajomymi stał się łatwiejszy i szybszy. W zgrabnej obudowie S3550 znalazło się też miejsce dla aparatu 2 MPix. Użytkownicy do dyspozycji mają również 35 MB wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz slot na kartę microSD do 8 GB, pozwalające przechowywać zdjęcia i muzykę.

Samsung S3550 będzie dostępny w sprzedaży od marca, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 399 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...