Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

15/03/2010

Premiera gry Metro 2033

CD Projekt informuje, że w piątek 19 marca do sprzedaży trafi gra Metro 2033 oparta o bestsellerową książkę Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule.

Metro 2033 to mroczny shooter FPP, którego akcja przenosi gracza do tuneli moskiewskiego metra, będących ostatnim azylem dla resztek ocalałych z atomowej apokalipsy ludzkości.

Teraz o życiu lub śmierci decyduje refleks oraz wola przetrwania. Świat stworzony przez autora to ponure, pełne okrucieństwa i przemocy miejsce. Choroby popromienne wyniszczają ocalałych, a tonące w ciemnościach tunele moskiewskiego metra zamieszkują bestie z najstraszniejszych koszmarów i siły, których istnienia nikt, nigdy nie podejrzewał.

Gracz wciela się w Artema, który zostaje wysłany z niebezpieczną misją do centralnej części metra – Polis, aby ostrzec ostatnich strażników metra przed nowym śmiertelnym zagrożeniem… Czy podoła temu zadaniu? Czy zdąży na czas?

Książka Metro 2033 okazała się wielkim sukcesem wydawniczym w Rosji i już zdobyła status „kultowej”. Gra wiernie oddaje realia wykreowanego przez autora świata. Dzięki niesamowicie realistycznej grafice, ciekawej historii i wyjątkowemu nastrojowi zapewnia niezapomniane doznania każdemu miłośnikowi postapokaliptycznych wizji.

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej na PC, w sugerowanej cenie 119,99 zł oraz w angielskiej wersji na konsole Xbox 360 – cena 219,99 zł.

Przeczytaj także:   Zmień wygląd swojego telefonu, laptopa lub tabletu. Wyróżnij się!!!

Opera szuka “surfera internetu”

Twórcy norweskiej przeglądarki Opera ruszają z rekrutacją na prawdopodobnie najłatwiejszą pracę na świecie: “Surfer Internetu”. – Pracując nad naszymi przeglądarkami często skupiamy się na analizie liczb i wykresów oraz na utrzymaniu anonimowości naszych użytkowników. Teraz postanowiliśmy oddać im głos. Chcemy zobaczyć kim naprawdę są. Można powiedzieć, iż pragniemy poznać nielukrowaną prawdę – mówi Maciej Kocemba, […]

TomTom i Uber zacieśniają współpracę

TomTom i Uber poinformowały o dalszej integracji map TomTom, danych o ruchu drogowym i interfejsów API Map z globalną platformą Ubera. Ponadto Uber będzie dla firmy TomTom zaufanym partnerem w zakresie edycji map, co umożliwi jeszcze dokładniejszą nawigację i lokalizację, wyznaczanie tras, taryf i szacowanie czasu przybycia. Przyniesie to korzyści klientom, kierowcom i dostawcom korzystającym […]

Techcity na Facebooku