15/03/2010

Premiera gry Metro 2033

CD Projekt informuje, że w piątek 19 marca do sprzedaży trafi gra Metro 2033 oparta o bestsellerową książkę Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule.

Metro 2033 to mroczny shooter FPP, którego akcja przenosi gracza do tuneli moskiewskiego metra, będących ostatnim azylem dla resztek ocalałych z atomowej apokalipsy ludzkości.

Teraz o życiu lub śmierci decyduje refleks oraz wola przetrwania. Świat stworzony przez autora to ponure, pełne okrucieństwa i przemocy miejsce. Choroby popromienne wyniszczają ocalałych, a tonące w ciemnościach tunele moskiewskiego metra zamieszkują bestie z najstraszniejszych koszmarów i siły, których istnienia nikt, nigdy nie podejrzewał.

Gracz wciela się w Artema, który zostaje wysłany z niebezpieczną misją do centralnej części metra – Polis, aby ostrzec ostatnich strażników metra przed nowym śmiertelnym zagrożeniem… Czy podoła temu zadaniu? Czy zdąży na czas?

Książka Metro 2033 okazała się wielkim sukcesem wydawniczym w Rosji i już zdobyła status „kultowej”. Gra wiernie oddaje realia wykreowanego przez autora świata. Dzięki niesamowicie realistycznej grafice, ciekawej historii i wyjątkowemu nastrojowi zapewnia niezapomniane doznania każdemu miłośnikowi postapokaliptycznych wizji.

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej na PC, w sugerowanej cenie 119,99 zł oraz w angielskiej wersji na konsole Xbox 360 – cena 219,99 zł.

Udostępnij ten artykuł...

Nadchodzi 7. edycja European Rover Challenge

Już w najbliższy weekend w Kielcach będzie można poczuć się jak na Marsie! W dniach 10 – 12 września na terenie Politechniki Świętokrzyskiej odbędzie się międzynarodowe wydarzenie European Rover Challenge. Na entuzjastów kosmosu czekają zawody łazików marsjańskich, pokazy naukowe oraz inspirujące debaty i rozmowy z niesamowitymi gośćmi. Gościem specjalnym będzie wiceszef NASA, Robert Cabana. Siódma […]

Udostępnij ten artykuł...

Loomi: Opera wypuści własną platformę VOD

Norweska przeglądarka Opera wybrała polski rynek jako pierwszy dla swojej platformy VOD. Ograniczona liczba zaproszeń do ekskluzywnego programu testowego Loomi jest już dostępna. Loomi to nazwa nowej platformy VOD, która otwiera zapisy do ekskluzywnego programu testów beta w Polsce. Wprowadzając Loomi na rynek, Opera zamierza zrewolucjonizować sposób oglądania filmów i materiałów wideo. – Jako firma […]

Udostępnij ten artykuł...

Galaxy Awards: Samsung szuka talentów na TikToku

Samsung pod patronatem TikTok Polska organizuje Galaxy Awards – pierwszy w Polsce konkurs, który pozwoli wyłonić najbardziej nietuzinkowe postacie prezentujące swoją twórczość na TikToku w pięciu różnych kategoriach. Na najbardziej kreatywnych i utalentowanych twórców czekają cenne nagrody. Uczestnicy mają szansę zaprezentować swój talent w czterech kategoriach konkursowych. Na nagrodę może liczyć także twórca, który zyska […]

Udostępnij ten artykuł...