Blog o gadżetach i technologii. Najnowsze telefony, tablety, laptopy, smartwatche i etui na telefony. Telefon Samsung oraz telefon Microsoft.

01/03/2010

Premiera HP Officejet 4500

Przedstawiona na konferencji 2010 Macworld Conference & Exposition w San Francisco, nowa seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 posiada aż cztery funkcje dla biura domowego i jest dostępna w wersji z łączem przewodowym lub WiFi.

Nowe urządzenia wielofunkcyjne z serii HP Officejet 4500 w kolorze „piano-black” pozwalają wydajnie wykonywać wszelakie prace w małych firmach lub domowym biurze. Kompatybilność z systemami operacyjnymi Microsoft Windows i Mac OS X Snow Leopard pozwala na drukowanie broszur, ulotek i wszelkich innych dokumentów bez zbędnego obramowania widocznego na wydruku. Produkt posiada również wbudowany port Ethernet, dostęp do bezprzewodowych opcji sieciowych, a drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wysyłka faksów przebiegają szybko i sprawnie.

Ponadto, jeśli do drukowania użyjemy papieru ColorLok, HP Officejet 4500 przygotowuje szybkoschnące wydruki, które nie wyblakną. Wraz z dodatkowym czarnym wkładem atramentowym HP 901XL, urządzenie zapewnia najwyższą w swojej klasie wydajność wśród dostępnych na rynku wkładów atramentowych – małe firmy mogą obecnie drukować do trzech razy więcej stron w czerni, co pozwala na jeszcze większą oszczędność kosztów.

Jako część programu HP Eco Solutions, wielofunkcyjne urządzenie serii HP Officejet 4500 objęte specyfikacjami programu ENERGY STAR pozwala na bardziej wydajne drukowanie stron internetowych z HP Smart Web Printing. Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 (również w wersji bezprzewodowej – HP Officejet 4500 Wireless) będzie dostępne w sprzedaży w Polsce od 1 kwietnia.

Sugerowana przez producenta cena detaliczna i daty dostępności produktu w Europie to:

  • Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500: 349 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010
  • Bezprzewodowe urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 4500 Wireless: 449 PLN brutto, dostępne od 1 kwietnia 2010

Seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Officejet 4500 jest kompatybilna z następującymi wkładami atramentowymi: czarny wkład HP 901 , trójkolorowy HP 901 i czarny HP 901XL.


Spam ma już 40 lat

Minęło już 40 lat, odkąd wysłany został pierwszy e-mail zawierający spam. Od tamtej pory cyberprzestępcy sporo się nauczyli, ale okazuje się, że pomimo upływu czasu wciąż korzystają ze starych, sprawdzonych narzędzi. Według badań firmy F-Secure spam to nadal najczęściej wykorzystywana metoda rozpowszechniania złośliwego oprogramowania, szkodliwych linków, kradzieży poufnych danych czy wyłudzeń z udziałem „nigeryjskiego księcia”. […]

Zmiany na rynku komunikatorów mobilnych

WhatsApp udostępnia swoje API. Tym samym pozwala firmom na dotarcie do 1,5 mld aktywnych użytkowników ze 180 krajów. Jakie szanse stwarza krok WhatsApp dla biznesu? Jak podaje Business Insider, cztery największe komunikatory w 2018 roku zgromadziły 4,1 mld osób. Użytkownicy w Stanach Zjednoczonych wykorzystują aplikacje do komunikacji przez około 10 min dziennie. Z roku na […]

Roman Sioda w Lenovo Data Center Group

Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami. Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się […]

Techcity na Facebooku